t_page
کد خبر: ۱۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۶
نماینده مردم شیراز در مجلس:
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بر حل مشکلات اقتصادی تا آخرین لحظه عمر کاری خود تلاش کند.

به گزارش عصر فارس به نقل از فارس ، سید حسین ذوالانوار امروز در شیراز اظهار داشت: دولت برای جبران آثار مخرب دستاوردهای اقتصادی خود در سال گذشته مجدانه فعالیت کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال گذشته به دلایل مختلف شاهد افزایش قیمت‌ها در حوزه‌های مختلف بودیم که باید برای جبران این گرانی‌ها با جدیت تلاش کرد.

وی ادامه داد: افزایش نرخ ارز در سال گذشته موج فراوانی را از گرانی ایجاد کرد که مشکلات فراوانی برای اقشار مختلف به‌وجود آورد.

ذوالانوار افزود: در ادامه افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت طلا نیز در سال گذشته بودیم که این افزایش‌ها بر کل اقتصاد تاثیر گذاشت در حالی که می‌توانستیم با مدیریت صحیح مانع افزایش قیمت‌ها شویم.

این مسئول تصریح کرد: این افزایش‌ها علاوه بر اقتصاد با تاثیری که بر قیمت آهن و مصالح ساختمان گذاشت حوزه عمران کشور را نیز در تاثیر خود قرار داد که برای جبران این خسارت‌ها به تلاش مضاعف نیاز است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تمام گرانی‌ها به موضوع تحریم مربوط نمی‌شود، خاطرنشان کرد: اینکه برخی مسئولان اعلام کنند ما نیز مانند مردم منتظر کاهش قیمت‌ها هستیم، به هیچ وجه قابل قبول نیست و از آنان انتظار بیشتری می‌رود.

وی ادامه داد: نبود اقتصاد رقابتی در بسیاری از حوزه‌ها مانند خودروسازی و... بیش از تحریم به اقتصاد ما آسیب زده است.

ذوالانوار با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و اقتصادی اذعان داشت: دولت، وزارتخانه‌های مربوطه و بانک مرکزی در این چند ماه پایانی دولت نسبت به رفع این آثار همت گمارده و دین مانده بر گردن خود را سبک کنند تا در نهایت دولت بعد نیز دچار مشکل نشود و رضایت مردم و خداوند متعال را در پی داشته باشد.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار