t_page
کد خبر: ۱۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۲
رئیس پلیس آگاهی فارس خبر داد
رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری اعضای باند سارقان به عنف عابر پیاده در شیراز و کشف 24 سرقت از آنان خبر داد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس حیدری اظهار داشت: در پی دستگیری یک سارق به عنف توسط ماموران کلانتری عباسیه شیراز که با تهدید سلاح سرد یک زنجیر طلا را از یکی از شهروندان به سرقت برده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره آگاهی فارس قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از تحقیقات صورت گرفته از متهم و انجام کارهای اطلاعاتی و وسیع در این زمینه ماموران محل‌های سکونت و اختفای همدستان متهم را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی فارس خاطرنشان کرد: در چند عملیات منسجم ماموران دو همدست متهم را دستگیر کردند و به پلیس آگاهی فارس انتقال دادند.

حیدری با بیان اینکه تاکنون 24 سرقت از این متهمان کشف شده تصریح کرد: در این مورد مالباختگان شناسایی شدند و تحقیقات بیشتر ادامه دارد.

دستگیری دو خرده‌فروش مواد مخدر در شیراز

بر اساس این گزارش همچنین فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر و کشف دو کیلو و 180 گرم تریاک از آنان در شیراز خبر داد.

بهادر اسماعیلی در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری 20 گل سرخ شیراز مطلع شدند دو خرده‌فروش مواد مخدر با استفاده از یک موتورسیکلت، در جنوب شهر اقدام به فروش مواد مخدر می‌کنند.

وی ادامه داد: بلافاصله ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات منسجم هر دو نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز افزود: در بازرسی از متهمان دو کیلو و 180 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

اسماعیلی گفت: متهمان برای تحقیقات و بررسی بیشتر تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان شدند.

قاتلان کمتر از 24 ساعت در مرودشت دستگیر شدند

همچنین ماموران انتظامی شهرستان مرودشت زنی را که با همدستی دوستش اقدام به قتل شوهرش کرده بود، شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با اعلام این خبر گفت: ماموران فرماندهی انتظامی بخش زرقان شیراز، جسد فردی را در کانال آب در یکی از روستاهای اطراف این بخش کشف کردند.

علی شیبانیان افزود: با توجه به این که مقتول ساکن شهرستان مرودشت بود، پرونده برای رسیدگی بیشتر به پلیس آگاهی این شهرستان ارسال شد.

وی ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول با همسرش اختلاف داشته‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت عنوان کرد: همسر مقتول دستگیر و در تحقیقات قتل همسرش با همکاری فرد دیگری از وی کشف شد.

شیبانیان افزود: با تلاش ماموران همدست قاتل نیز که متواری شده بود، دستگیر و در تحقیقات اظهار کرد که مقتول فردی معتاد بوده و برای این که با همسر وی ازدواج کنم نقشه قتل شوهرش را طراحی و او را به قتل رساندیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این مورد پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار