t_page
کد خبر: ۱۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۱
شهردار شیراز خبر داد
شهردار شیراز گفت: عملیات اجرایی تقاطع سه‌سطحی سرداران - تخت جمشید و بزرگ‌ترین مجتمع فرهنگی در شرق شیراز، به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی دفتر حوزه مدیریت شهردار این شهر، علیرضا پاک‌فطرت هدف از اجرای این طرح را شتاب بخشیدن به حرکت آغاز شده در یک سال اخیر برای توسعه و ارتقای رفاه شهروندان ساکن در مناطق کمتر برخوردار شرق و شمال شرق شیراز اعلام کرد و اظهار داشت: این تقاطع در راستای تکمیل یکی از رینگ‌های بزرگراهی شیراز با دید فرامنطقه‌ای ایجاد می‌شود.

این مسئول گفت: با اجرای این دو طرح عمرانی و فرهنگی شاهد سهولت دسترسی، ارتقای امنیت و... در مناطق تحت تأثیر هستیم.

شهردار شیراز بر اجرای سریع و با کیفیت این طرح‌ها تأکید و خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه شهرداری این است که عملیات اجرایی این دو پروژه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی و کمترین میزان مشکل را برای شهروندان به واسطه آن ایجاد کند.

وی افزود: با توجه به احداث تقاطع‌های غیرهمسطح در محور سرداران و با حذف چراغ‌های راهنمایی و دوربرگردان‌های ناایمن، این مسیر به صورت یکی از رینگ‌های اصلی ترافیکی شهر عمل می‌کند.

پاک‌فطرت با اشاره به اینکه مهندسی ارزش در این پروژه لحاظ شده، گفت: تقاطع سه‌سطحی سرداران، تخت جمشید با اعتباری در حدود 30 میلیارد تومان ساخته می‌شود.

این مسئول همچنین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بزرگترین فرهنگ‌سرای شیراز در یکی از نقاط کمتر برخوردار شهر، متذکر شد: این مجموعه به یقین در رفع مشکلات فرهنگی، به ویژه در شرق شیراز مؤثر است.

شهردار شیراز در پایان خاطرنشان کرد: این فرهنگ‌سرا در بوستان 13 هکتاری نهالستان در نزدیکی چهارراه شریف آباد و در قالب یک مجموعه با نزدیک به 3 هزار متر مربع مساحت زیربنا احداث می‌شود.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار