t_page
کد خبر: ۱۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰
در پاسخ به اظهارات حسن روحانی در مناظره سوم کاندیداها
آقای روحانی فراموش نکیند شهید باقری ها، شهید همت ها، شهید باکری ها، شهید حاج بصیرها، شهید املاکی ها، شهید عسکری ها، شهید اقارب پرست ها و ده ها هزار شهید و جانباز و ایثارگر ارتش، سپاه و بسیج از همین پادگان‌ها در حالی که به یک دست قرآن و به دست دیگر اسلحه داشتند، لباس شهادت بر تن کردند و در میدان های عشق و ایثار پا گذاشتند تا از دین، شرف و ناموس میهن پاسداری کنند.

به گزارش عصر فارس به نقل از دانا، متن ذیل، رنج نامه‌ای هشداردهنده و آگاهی بخش است از زبان سرتیپ پاسدار حاج کمیل کهنسال (از فرماندهان لشکر ویژه 25 کربلا) خطاب به آنانی که قدر یکی از داشته‌های ارزشمند و استراتژیک کشورمان را ناچیز می‌شمارند. باشد که به خویش آیند.

*****

 بسم رب الشهداء والصدیقین

پادگان:

محراب عشق، محرم زمزمه های یارب یارب شام گاهان انتظار، شاهد وداع شب های عاشورایی، پادگان شور حسینی، پادگان عشق به شهادت، سربندهای یاحیدر(ع)، یازهرا(س)، یاحسین (ع)، یاابالفضل(ع)، یامهدی(عج)، لبیک یا خمینی، لبیک یا خامنه ای

 

پادگان:

اردوگاه عاشورائیان، لبیک گویان به حسین مظلوم(ع) و اقتداکنندگان به علمدار کربلا

 

پادگان:

قرارگاه شیران روز و زاهدان شب، آموزشگاه معرفت، دلیری و شهامت و شجاعت، مردانگی و غیرت

 

پادگان:

تمرین شهادت، تمرین دین خواهی و اسلام ناب محمدی(ص) خواهی، عشق به اهل بیت(ع) ، کفرستیزی و ظلم ستیزی

 

پادگان:

سرشار از ایمان، ادب، برادری، بردباری، ایثار، جهاد و فداکاری

 

پادگان:

دفاع از وطن، دفاع از شرف، دفاع از حیثیت، دفاع از فرهنگ انسانی- اسلامی

 

پادگان:

تضمین امنیت، آرامش و اقتدار ملی...

 

 

خداوندا! به ما و خانواده های عظیم الشأن شهدا، به جانبازان و ایثارگران، به ارتش فداکار و حزب اللهی کشورمان، به پاسداران حریم دین و قرآن و به بسیجیان جان بر کف «صبر» عنایت فرما تا اهانت های داعیه داران مدیریت بالاترین مقام اجرایی این مملکت بزرگ را در راه رضای تو تحمل کنند.

طی مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری (1392/3/17) بین آقایان دکتر قالیباف و دکتر روحانی اختلاف نظری پیش آمد که به جدال لفظی گرایید و در خلال آن، آقای روحانی واژه "پادگان" را با بار معنایی منفی و آمیخته به چاشنی تحقیر به کار بردند؛ امری که نه تنها تعجب و حیرت بسیاری از بینندگان را برانگیخت، بلکه موجبات آزردگی و تألم خاطر شدید نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را فراهم آورد.

((دکتر حسن روحانی: «از ابتدای زندگی سیاسی مسیرم روشن است. هیچوقت "پادگانی" فکر و عمل نکردم.»))

فراموش نکنیم شهید باقری ها، شهید همت ها، شهید باکری ها، شهید زین الدین ها، شهید طوسی ها، شهید حاج بصیرها، شهید املاکی ها، شهید عسکری ها، شهید خرازی ها، شهید محمدزاده ها، شهید برونسی ها، شهید سوداگرها، شهید بابایی ها، شهید ستاری ها، شهید صیادها، شهید شهرام فرها، شهید اقارب پرست ها و ده ها هزار شهید و جانباز و ایثارگر ارتش، سپاه و بسیج مردمی و دیگر اقشار مجاهد، از همین پادگان ها در حالی که به یک دست قرآن و به دست دیگر اسلحه داشتند، لباس شهادت بر تن کردند و در میدان های عشق و ایثار پا گذاشتند تا از دین، شرف و ناموس میهن پاسداری کنند.

پادگان های کشور عزیز ما مزین است به نام مقدس رسول مکرم اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) و اسامی آسمانی و قرآنی و نام های متبرک شهدای گلگون کفن.

امام امت(قدس) با نظاره به چهره رزمندگانی که قبل از اعزام در همین پادگان ها آموزش می دیدند تا به دیدار مراد و مقتدای شان مشرف شوند، اینگونه می فرمود: «من به این چهره های نورانی که نگاه می کنم خجالت می کشم.»

نامزد محترم ریاست جمهوری! فأین تذهبون؟!

این ارتش عزیز غیرتمند، دلاور و شجاع کشور ماست که خواب را از چشم دشمن ربوده و بر اندیشه باطل تعرض به سرزمین مقدس مان خط باطل کشیده است. دریادلان نیروی دریایی جمهوری اسلامی هستند که شبانه روز به دور از زن و فرزند در آب های بین المللی و خلیج نیلگون فارس از کیان کشور دفاع می کنند. نیروهای زمینی و هوایی فداکار و وفادار به قرآن و عترت هستند که لحظه ای چشم از تحرکات شیطنت آمیز دشمنان کینه توز ما برنمی دارند. زحمت کشان و مبتکران خلاق صنایع دفاعی و نظامی ما هستند که با خلق شگفتی های پیاپی، امنیتی مثال زدنی را به ملت ارزانی داشته اند؛ و اینان همگی در همین پادگان هایی مشغول به افتخارآفرینی اند که شما با لحن و تعابیر کذایی از آن یاد کرده اید.

ابداع و اختراع هزاران محصول صنعتی و تکنولوژیک کاربردی در زمینه های اطلاعاتی، مخابراتی و هوافضا و... محصول تلاش ایثارگرانه همین نیروهای ارزشمند فکور و باشخصیت و دانشمندان بی توقع و گمنامی است که دور از چشم امثال شما در همین پادگان ها صورت می گیرد.

پادگان در جمهوری اسلامی محل اسکان و پرورش مردان مردی است که شهید صیاد و صیادهای زمان، معلم کلاس هایش بوده و هستند. پادگان ما به مثابه اردوگاه امام حسین در کربلاست که نیروهایش آماده می شوند پای رکاب امامشان اوج ایمان و اخلاص را به منصه ظهور برسانند...

و انصاف گوهر نادری است که قدرت طلبان و قدرناشناسان را بهره ای از آن نیست.

امید که در محشر کبری، محشور با شهدا باشیم و نه شرمنده آن ها.

والسلام علی من اتبع الهدی

رزمنده جامانده از پادگان های نور، ایمان، اخلاص، جهاد و شهادت: کمیل

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار