t_page
کد خبر: ۱۴۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۸
با گذشت 3 سال از اتمام پروژه
سرپرست فرمانداری آباده گفت: 3 سال است که مردم آباده، سورمق و دهستان بیدک در انتظار بهره‌برداری از خط جدید انتقال آب از منطقه روداب هستند.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری آباده، پرویز فتاحی در بازدید از پروژه خط لوله انتقال آب از منطقه روداب به شهرهای آباده و سورمق و دهستان بیدک که با حضور معاون اجرایی طرح آبرسانی شرکت آبفای فارس، مدیران عامل مشاور و پیمانکار طرح و جمعی از مسئولان شهرستانی صورت گرفت، در سخنانی با تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی و خلق حماسه سیاسی اظهار کرد: ما مسئولان باید در برابر این مردم حماسه‌ساز پاسخگو باشیم، مردمی که با مشارکت خود در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی ثابت کرده‌اند به نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند هستند.

وی افزود: مردم آباده، سورمق و منطقه دهستان بیدک با وجود اتمام پروژه آبرسانی بعد از سه سال هنوز در انتظار بهره‌برداری از این طرح و دریافت آب شرب سالم هستند.

فتاحی با تأکید بر برخورد قانونی با افراد خاطی اضافه کرد: آب شرب سالم خواسته به حق مردم است و باید تمام دست‌اندرکاران امر با همکاری و تعامل این امر را محقق کنند.

به گزارش عصر فارس، پروژه خط لوله جدید انتقال آب به شهرهای آباده، سورمق و دهستان بیدک به طول 70 کیلومتر و با چهار مخزن در مجموع با حجم 24 هزار مترمکعب و با اعتباری بیش از 47 میلیارد تومان حدود سه سال می‌شود که اجرا شده اما به دلیل وجود نواقص فنی هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار