t_page
کد خبر: ۱۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۸
نماینده مردم شیراز در مجلس:
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش اقتصادی و عمرانی شیراز، ساختار و بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌گذار وجود ندارد.

به گزارش عصر فارس به نقل از فارس، جعفر قادری بعد از ظهر امروز در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای توسعه و ایجاد بستر مناسب در جذب سرمایه‌گذار، نیاز به تشکیل شرکت تعاونی عمرانی و توسعه در شهرستان شیراز و دیگر شهرستان‌های استان فارس است.

وی اضافه کرد: با تشکیل این شرکت تعاونی در نخستین فاز در 15 شهرستان و سپس در دیگر شهرستان‌ها قابل گسترش است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از مهمترین اهداف شرکت تعاونی عمران و توسعه شیراز بسترسازی مناسب برای بخش خصوصی در این شهرستان است، افزود: در این شرکت سهم اشخاص حقیقی نیم درصد و حقوقی پنج درصد است.

قادری بیان داشت: این شرکت تعاونی به دنبال سودآوری نیست، بلکه هدف آن تقویت و مشارکت بخش خصوصی در بخش‌های عمرانی و اقتصادی است.

وی ابراز داشت: استان فارس از نظر سپرده‌گذاری در کشور رتبه چهارم و در جذب‌سرمایه نیز جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است، که نیاز به بازنگری در تمام بخش‌های زیرساختی دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: شیراز نیز از نظر پروازی بعد از فرودگاه‌های مهرآباد، امام خمینی و مشهد رتبه چهارم را دارد که باید شرکت هواپیمایی بومی نیز در این شهرستان تاسیس شود.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار