t_page
کد خبر: ۱۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۰
در شیراز صورت گرفت
فردی که با ذخیره کردن اطلاعات رمز اول و دوم عابربانک افرادی در کافی‌نت اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب آنان کرده بود، توسط پلیس در شیراز دستگیر شد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، رئیس پلیس فتا فارس گفت: در پی شکایتی از طرف دو فرد ساکن شیراز مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابشان به صورت خرید کارت شارژ سیم کارت‌های اعتباری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا استان فارس قرار گرفت.

سید موسی حسینی افزود: شاکیان مدعی شدند مدتی است که از حسابشان مبالغی کسر و از نحوه برداشت آن بی‌اطلاع هستند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های فنی ماموران موفق به شناسایی مالک خط تلفنی شدند، که شارژهای خریداری شده از حساب شاکیان بر روی خط وی شارژ شده بود، اما در بازجویی اظهار کرد که یک سال بوده سیم‌کارت خود را گم کرده است.

رئیس پلیس فتا فارس تصریح کرد: در زمینه این موضوع سرنخ‌هایی از ارتباط تلفنی و پیامکی این خط با خط دیگری که مالک آن دختری ساکن شیراز بود به‌دست آمد که با احضار وی مشخص شد خط گم شده هم‌اکنون در اختیار صاحب کافی‌نتی در شیراز است.

حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: متهم که صاحب این کافی‌نت بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه نکته حائز اهمیت این بوده که شاکیان پرونده در مراجعه به این کافی‌نت رمز اول و دوم خود را در اختیار متهم قرار داده‌اند متذکر شد: شهروندان از ارائه هرگونه رمز کارت‌های بانکی و اطلاعات شخصی در فضای مجازی خودداری کرده تا شاهد این‌گونه اتفاقات نباشند.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار