t_page
کد خبر: ۱۵۶۴
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷
نائب رئیس هیئت اسکواش فارس خبر داد
نائب رئیس هیئت اسکواش فارس گفت: علاقمندان و ورزشکاران اسکواش در استان فارس برای نخستین بار صاحب لیگ این ورزش مفرح و شاد می‌شوند.

به گزارش عصر فارس به نقل از فارس ،مریم دبیری امروز در شیراز اظهار داشت: اسکواش فارس در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در سطح کشور داشته و برگزاری یک لیگ پویا رشد این رشته را در فارس دوچندان می‌کند.

وی ادامه داد: بانوان اسکواش‌باز فارس سال گذشته در لیگ یک کشوری قهرمان شدند و به لیگ برتر صعود کردند و در مسابقات لیگ برتر جایگاه چهارمی را به خود اختصاص دادند.

این مسئول تصریح کرد: در هر دو بخش آقایان و بانوان، فارس نمایندگانی شایسته در اردوی تیم ملی دارد که حاکی از موفقیت ورزشکاران این استان است.

نائب رئیس هیئت اسکواش فارس کمبود امکانات سخت‌افزاری را بزرگ‌ترین مشکل ورزشکاران این رشته در این استان دانست و اضافه کرد: تنها سالن استاندارد موجود اسکواش‌بازان خانه اسکواش است که جوابگوی تعداد بسیار علاقمندان نیست.

دبیری حضور حامیان مالی را یک اتفاق بزرگ و مهم در اسکواش فارس برشمرد و گفت: با درایت ریاست جدید این هیئت در دو سال گذشته تحولی بزرگ در اسکواش فارس رخ داده و بخش خصوصی حضور فعالی در ورزش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت و تکمیل دو سالن اسکواش در شیراز در دست اقدام است که با افتتاح این دو مجموعه سرانه ورزشی این رشته به سطح مطلوبی می‌رسد.

نائب رئیس هیئت اسکواش فارس در پایان اذعان داشت: ورزش اسکواش در تمام دنیا ورزشی است که خانم‌ها به آن گرایش و علاقه دارند و این هیئت آمادگی پذیرش و جذب علاقمندان را در سراسر این استان دارد.

  نخستین دوره لیگ برتر اسکواش فارس در بخش بانوان از فردا یکشنبه 9 تیر ماه جاری برگزار می‌شود و مسابقات آقایان از جمعه آتی کلید می‌خورد.

هشت تیم در بخش بانوان و شش تیم در بخش آقایان در این مسابقات شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار