t_page
کد خبر: ۱۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۳
با برگزاری مسابقات انتخابی
با برگزاری مسابقات انتخابی در تالار بدمینتون شیراز، نوجوانان برتر بدمینتون فارس شناخته شدند.

به گزارش عصر فارس به نقل از فارس ، رئیس هیئت بدمینتون فارس امروز در شیراز اظهار داشت: نخستین مرحله مسابقات بدمینتون قهرمانی نوجوانان فارس برای معرفی تیم هفت‌نفره این استان روز گذشته برگزار شد.

بهرام جوینده افزود: در این مسابقات 31 بدمینتون‌باز نوجوان از هفت شهرستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.مسابقات به صورت دو جدول دور حذفی برگزار شد که در پایان نفرات برتر استان فارس شناخته شدند.

رئیس هیئت بدمینتون فارس تصریح کرد: نفرات برتر اعضای تیم نوجوانان فارس را برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور تشکیل می‌دهند.

جوینده همچنین در مورد فواید ورزش بدمینتون گفت: بدمینتون ورزشی کم‌هزینه و آسان است و حتی اعضای یک خانواده می‌توانند با تهیه وسایل بازی در اوقات فراغت به این ورزش بپردازند. فارس پتانسیل و ظرفیت بالایی در بدمینتون کشور دارا است و در مسابقات رده‌های مختلف سنی آقایان و بانوان مشارکت خوبی دارد.

در ادامه عرفان پیروی یکی از نفرات منتخب این مسابقات به خبرنگار فارس گفت: سه سال است که در این رشته فعالیت می‌کنم و دو عنوان کشوری تاکنون کسب کرده‌ام. سطح مسابقات از دوره‌های پیش بهتر بود و حریفان خوبی روبه‌رویم قرار داشتند.

این نوجوان بدمینتون‌باز در پایان اذعان داشت: با شرکت در این مسابقات و کسب تجربه بیشتر آمادگی بالاتری برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور پیدا کردیم.

  شهرستان های شیراز، جهرم، آباده، اقلید، لارستان، مهر و لامرد در این مسابقات شرکت کردند.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار