t_page
کد خبر: ۱۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۴
پروفسور خدادوست تاکید کرد
پروفسور خدادوست با اشاره به توانمندی‌های شیراز در زمینه گردشگری سلامت گفت: بستر گردشگری سلامت این شهر باید بیشتر از گذشته فراهم شود.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل حوزه ریاست دفتر شهردار این شهر، پروفسور علی اصغر خدادوست در دیدار با شهردار شیراز، اظهار داشت: طی چند سال اخیر شاهد اجرای عملیات بی‌نظیر عمرانی در شهر شیراز هستیم که تمام این زیرساخت‌ها بستر جذب گردشگر به شهر شیراز را فراهم می‌آورد.

وی با بیان این که شیراز قطب پزشکی کشور به شمار می‌رود، افزود: با توجه به حجم گسترده بیماران به شهر شیراز شایسته است که بستر گردشگری سلامت نیز بیشتر از گذشته فراهم شود.

خدادوست با اشاره به این که بیماران کشورهای حاشیه خلیج فارس از دیرباز شیراز را برای درمان انتخاب می‌کنند، گفت: در حال حاضر مقصد بیماران کشورهای حاشیه خلیج فارس به سمت کشورهای دیگر به ویژه کشورهای اروپایی سوق پیدا کرده است، از این رو جا دارد شهری مانند شیراز بستر امکانات رفاهی را برای گردشگران به وجود آورد تا دوباره شاهد جذب گردشگر درمانی به این شهر باشیم.

وی با بیان این که بیمارستان خدادوست از بهترین بیمارستان‌های چشم‌پزشکی جهان به شمار می‌رود، بیان کرد: بیمارستان‌های دیگر نیز باید برنامه‌های ویژه‌ای را برای فراهم کردن امکانات بهتر در دستور کار خود قرار دهند.

خدادوست در بخش دیگری از سخنان خود به روند مناسب اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح ستارخان اشاره کرد و گفت: نگاه شهرداری به شهرسازی نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده، به گونه‌ای که در هر نقطه شهر شاهد ساخت و ساز عمرانی با رعایت عدالت اجتماعی هستیم.

وی در پایان ابراز داشت: کلنگ‌زنی طرح توسعه بیمارستان خدادوست همزمان با پایان عملیات اجرایی پروژه ستارخان صورت می‌گیرد.

شهردار شیراز نیز در این دیدار با بیان این که باغ‌های خانواده شرایط مناسبی را برای شهروندان ایجاد کرده است، تصریح کرد: عملیات عمرانی باغ چهار هکتاری خانواده در بلوار مطهری در نزدیکی بیمارستان دکتر خدادوست در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی افتتاح می‌شود.

علیرضا پاک فطرت افزود: این باغ می‌تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت شهروندان و همچنین استراحتگاه خوبی برای همراهان بیمار این بیمارستان باشد.

وی افزود: برای رفاه حال همراهان بیماران بیمارستان دکتر خدادوست احداث پارکینگ مکانیزه در مجاورت این بیمارستان پیش‌بینی شده است.

شهردار شیراز در ادامه از اتمام جابه‌جایی تأسیسات پروژه ستارخان خبر داد و گفت: تیرهای پیش‌ساخته تقاطع غیرهمسطح ستارخان به زودی نصب می‌شود.

به گزارش عصر فارس، پرفسور خدادوست از چشم‌پزشکان برجسته دنیا به شمار می‌رود که بیمارستان چشم‌پزشکی مجهزی را در شیراز احداث کرده است.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار