t_page
کد خبر: ۱۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۶
رئیس اداره برنامه‌ریزی آموزش و پرورش فارس تشریح کرد
رئیس اداره برنامه‌ریزی، تامین و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس از اعلام شیوه‌نامه سازماندهی آموزشیاران سواد‌آموزی و همچنین حق‌التدریسی‌های استخدام شده خبر داد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،  بهنام محمدی اظهار داشت: آموزشیارانی که اول بهمن سال 91 استخدام پیمانی شده‌اند و همچنین حق‌التدریسی‌هایی که استخدام آنان در سال ٨٩ بوده و در مناطق محروم سازماندهی شده‌اند مشمول این شیوه‌نامه هستند.

وی افزود: تمام فارغ‌التحصیلان مراکز تربیت معلم (ورودی 88) که در سال 90 در اداره آموزش و پرورش عشایری تعیین محل خدمت شده‌اند نیز اگر تمایل داشته باشند می‌توانند در سازماندهی شرکت کنند.

این مسئول ادامه داد: افراد مشمول باید برگ امتیاز‌بندی را تکمیل و به تایید کارشناسی امور اداری محل خدمت فعلی خود برسانند.

محمدی با بیان اینکه تمام آموزشیاران استخدام پیمانی در بهمن ماه 91 باید در سازماندهی شرکت کنند، ابراز داشت: در صورت شرکت نکردن این افراد به شیوه غیابی سازماندهی می‌شوند.

رئیس اداره برنامه‌ریزی، تامین و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس همچنین خاطرنشان کرد: افراد مشمول سازماندهی برای ارائه مستندات باید از دهم  تا بیستم تیر ماه جاری به امور اداری آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌های محل خدمت خود مراجعه کنند.

محمدی اذعان داشت: افراد مشمول باید پس از تکمیل و تایید کردن برگ امتیاز‌بندی، در تاریخی که به‌زودی اعلام می‌شود به سامانه‌ سازماندهی به نشانی اینترنتی http://postbandi.farsedu.ir مراجعه و با ثبت کد ملی و شماره شناسنامه، محل خدمت جدید خود را به ترتیب اولویت انتخاب کنند.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار