t_page
کد خبر: ۱۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
با میزان مراجعه مردم به فرمانداری شیراز صورت می‌گیرد
فرماندار شیراز گفت: میزان مراجعه مردم شیراز به فرمانداری در مورد پیگیری مشکلات قانونی خود با دیگر دستگاه‌ها می‌تواند یکی از ملاک‌های ارزیابی آنها در این شهرستان باشد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، جواد زرین‌کلاه با بیان اینکه اجرایی شدن مصوبات شوراها و کمیته‌های 64 گانه فرمانداری شیراز توسط دستگاه‌های مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد، اظهار داشت: در سال 91 و ماه‌های ابتدایی سال جاری شوراهای 64 گانه فرمانداری بر اساس جدول زمان‌بندی شده و با اولویت بر اساس مطالبات مردمی تشکیل و مصوبات آن نیز عملیاتی می‌شد.

وی با بیان اینکه مدتی به دلیل برگزاری انتخابات و اهمیت موضوع تغییراتی در زمان برگزاری جلسات شوراها و کمیته‌های مختلف فرمانداری به وجود آمد، تصریح کرد: با پایان یافتن زمان برگزاری انتخابات، باید به طور مجدد، شوراها با جدیت بیشتری در راستای حل مشکلات شهرستان شیراز جلسات خود را تشکیل دهند و مهم‌تر از آن اجرایی شدن مصوبات جلسات است که در این راستا چگونگی و میزان اجرایی شدن مصوبات جلسات پیشین توسط دستگاه‌های مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فرماندار شیراز در بخش دیگری از سخنان خود به بیان اهمیت تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان شهرستان شیراز پرداخت و خاطرنشان کرد: بحث طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع، یکی از مباحث مهمی است که امروزه در دستگاه‌های دولتی مطرح است و در واقع، طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع، یکی از هفت برنامه تحول کشور است که به منظور ایجاد تحول در نظام اداری به تصویب شورای عالی اداری رسیده و در حال اجرا است.

زرین‌کلاه اضافه کرد: احترام و تکریم ارباب رجوع و به دست آوردن رضایتمندی مردم در سیستم‌های اداری نظام اسلامی ایران، هدف نهایی طرح تکریم است و آن، نیاز نهفته‌ای میان مردم و دستگاه‌های اجرایی بود که این امر در شهرستان شیراز باید اولویت کاری کارکنان و مدیران دستگاه‌های مختلف مانند گذشته باشد.

وی در پایان اذعان داشت: تکریم ارباب رجوع باید اولویت کاری دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان باشد و در این راستا میزان مراجعه مردم شیراز به فرمانداری در مورد پیگیری مشکلات قانونی خود با دیگر دستگاه‌ها می‌تواند یکی از ملاک‌های ارزیابی بخشداری‌ها، ادارات و سازمان‌ها در این شهرستان باشد.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار