t_page
کد خبر: ۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۲
رئیس هیئت کوهنوردی و سنگ‌نوردی فارس:
رئیس هیئت کوهنوردی و سنگ‌نوردی فارس گفت: نخستین دوره لیگ مسابقات سنگ‌نوردی کشور از امروز در استان فارس شروع شد.

به گزارش عصر فارس به نقل از فارس ، محمدحسین جلالی امروز در  شیراز اظهار داشت: سالن اختصاصی هیئت کوهنوردی و سنگ‌نوردی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز از امروز میزبان رقابت ورزشکاران لیگ سنگ‌نوردی این استان است.

وی ادامه داد: در این مسابقات هفت تیم در بخش آقایان و هشت تیم در بخش بانوان حضور دارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: هر تیم با چهار بازیکن اصلی و دو بازیکن ذخیره در مسابقات شرکت می‌کند و طبق برنامه‌ریزی انجام شده هر ماه شاهد برگزاری یک مسابقه هستیم.

رئیس هیئت کوهنوردی و سنگ‌نوردی فارس تصریح کرد: مسابقات پایانی در ایام دهه فجر برگزار و چهره تیم‌های قهرمان مشخص می‌شود.

جلالی همچنین در مورد افتتاح سالن اختصاصی سنگ‌نوردی فارس عنوان کرد: این سالن از لحاظ طراحی و ساخت سازه در کشور جزو سالن‌های برتر و پیشرفته است که در مسابقات امروز بخشی از آن افتتاح شد.

وی اضافه کرد: با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان فارس تا پایان شش ماهه نخست سال جاری شاهد تکمیل کامل و بهره‌برداری از تمام قسمت‌های مجموعه سنگ‌نوردی این استان خواهیم بود.

رئیس هیئت کوهنوردی و سنگ‌نوردی فارس در پایان متذکر شد: ایجاد لیگ‌های جدید ورزشی در راستای توسعه و رشد رشته‌های جذاب و پرطرفدار در استان فارس صورت می‌گیرد که برگزاری منظم لیگ سنگ‌نوردی نیز از جمله این لیگ‌ها است.

در نخستین دوره لیگ سنگ‌نوردی فارس در بخش آقایان تیم‌هایی از شهرستان‌های شیراز، سپیدان، داراب، استهبان و لارستان شرکت دارند و در بخش بانوان نیز هشت تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار