t_page
کد خبر: ۱۷۷۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۷
با توجه به وضعیت فعلی زنان و ایجاد فضای ناآرام در کف خیابان های اسرائیل به واسطه ناهنجاری ایجاد شده در این قشر از این جامعه چندان، فروپاشی کشور خودساخته و نامشروع اسرائیل دور از ذهن نخواهد بود.

به گزارش عصر فارس به نقل از دانا ، طبق گزارش سایت هاآرتص رژیم صهیونیستی  نیمی از پزشکان زن سرزمین‌های اشغالی از طرف همکاران مرد خود مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.تایمز اسرائیل نیز چندی پیش طی گزارشی اعلام کرد 83% از زنان ساکن تلاآویو حداقل 1 بار در طول زندگیشان مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

این سایت در ادامه با اشاره به گسترش صنعت تولید فیلم‌های پورنو در اسرائیل و وجود بیش از 280 مرکز فساد در تلاآویوخواستار اقدام سریع مقامات این رژیم برای افزایش امنیت در این سرزمین شده بود.


مساله تجاوز جنسی تا حدی در اسرائیل رایج است که وقتی در تاریخ 30 ژوئن تعدادی از ساکنین سرزمین‌های اشغالی برای اعتراض به سیاست‌های اقتصادی در مقابل خانه‌ی یائیر لپید وزیر دارایی این رژیم تجمع کرده بودند .نیروهای پلیس بعد از دستیگیری 2 معترض زن به آنها تجاوز کردند.

چندی قبل نیز روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل، تعداد شکایات مربوط به آزار و اذیت جنسی در ارتش اسرائیل، از سال ۲۰۰۷ تاکنون با رشد بیش از ۸۰درصدی روبرو شده است.

این آمارها را ارتش انگلیس و بنا بر درخواست روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت منتشر کرده است.

بنا بر این گزارش، تعداد پرونده‌های جدید آزار و اذیت جنسی در ارتش اسرائیل، در سال ۲۰۱۱ به ۱۴۴ مورد رسیده، در حالی که در سال ۲۰۰۷ تعداد پرونده‌های مربوط به آزار و اذیت جنسی، ۹۴ مورد بوده است. همچنین تعداد شکایات دریافتی نیز از ۳۱۸ مورد سال ۲۰۰۷ به ۵۸۳ مورد در سال ۲۰۱۱ رسیده است.

همچنین این آمار در مقایسه با سال ۲۰۱۰ نیز با افزایش مواجه بوده است، به نحوی که تعداد شکایات انجام شده در این زمینه در سال ۲۰۱۰ برابر ۴۸۳ مورد بوده است".

این آمارها در حالی منتشر می‌شود که اسرائیل مدعی است یکی از بهترین ارتش‌های جهان برای زنان، ارتش رژیم صهیونیستی است.

*شاید رؤیای اسرائیل بزرگ که روزی با شعار نیل تا فرات در جهان مطرح شد و خیل نسبتا کثیری از یهودیان ساکن سرزمین های گوناگون را به خود جلب کرد تا چندی قبل قابل تحقق می نمود اما امروز این رؤیا تبدیل به یک کابوس شده است.

شاید رؤیای اسرائیل بزرگ که روزی با شعار نیل تا فرات در جهان مطرح شد و خیل نسبتا کثیری از یهودیان ساکن سرزمین های گوناگون را به خود جلب کرد تا چندی قبل قابل تحقق می نمود اما امروز این رؤیا تبدیل به یک کابوس شده است، وضعیت آشفته اسرائیل در تمامیت ارضی خود ساخته خویش که با تمام سانسورهای خبری و عدم نفوذ اخبار به خارج گویای این امر است در این بین جامعه ی زنان اسرائیل نیز علاوه بر تبعیض آشکاری که در دین تحریف شده وجود دارد از این وضعیت رنج می برند و این امر سبب شده است تا بالاخره یکی از رسانه های اسرائیل به زبان آمده و وضعیت زنان را شرح دهد.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» گزارشی نیز از وضعیت داخلی اسرائیل و پدیده ی فساد زنان در اثر مشکلات اقتصادی و عدم پایبندی به اخلاقیات که به امری رایج در آنجا بدل شده، پرداخته است.این گزارش حاوی نکات تکان‌دهنده‌ای از اوج نابسامانی اجتماعی در سرزمین‌های اشغالی است و این پدیده را به عنوان صنعتی پردرآمد در جامعه ی اسرائیلی روبه اضمحلال معرفی نموده است .


اما آنچه درخور توجه است این است که این رژیم که سران آن با سرمایه‌گذاری بر روی صنایع ضد اخلاقی با محوریت زنان سعی داشته‌اند تا دیگر جوامع بشری را به فساد کشانده و جوانانشان را با مسائل جنسی سرگرم و مشغول نگه دارند تا خود بتوانند با آسودگی و فراغ خاطر به چپاول و غارت و سیطره خود ادامه دهند، این بار خود به دام این عمل ضد اخلاقی افتاده و به مصائب آن مبتلا گشته است.


به دنبال افزایش استفاده ابزاری در حوزه جنسی از زنان و قاچاق انسان برای فعالیت در این زمینه در شهرهای مختلف اسرائیل، مسئولان این رژیم با تصویب قانونی بر آن شده‌اند تا با گسترش فساد و فحشا مقابله کنند. به موجب این قانون، فعالیت شرکت‌ها و افراد در زمینه تجارت زنان و نیز تن‌فروشی آنها جرم شناخته شده و با اشخاص متخلف برخورد قانونی می‌شود.لوی لائر، مؤسس یکی از سازمان‌های غیردولتی این رژیم، در تایید این قانون بیان داشته است: «این تغییرات حاوی پیام روشنی است و آن اینکه بدن انسان‌ها در یک جامعه دیگر برای فروش نیستند، و تجارت مسائل جنسی دیگر اقدامی قانونی در خیابان‌های اسرائیل به حساب نمی‌آیند.»

                                   

با وجود تجارت پرسود این کسب و کار غیر اخلاقی، حال باید دید که آیا جامعه یهودی حاضر است واقعا دست از این بازار سودآور بر دارد اما نکته ی بسیار مهم این است که مسائل و مشکلات زنان در اسرائیل که در اثر بحران اقتصاد و البته عدم تعمق باورهای دینی دستخوش تحریف و همچنین تمکین به ایده برابری زن و مرد ایجاد شده است تمام ابعاد زندگی اسرائیلیان را تحت الشعاع قرار داده است به گونه ای که این برابری زنان را با بحرانی به نام بحران سربازی دختران و عواقب ناشی از عدم تعهدات اخلاقی مواجهه ساخته است خدمت زنان در ارتش در هیچ سطحی از ارتش قابل طرح برای بحث نیست حتی در سطح خاخام‌های ارتش.
 

به گزارش روزنامه هاآرتص طی مطلبی در مورد خدمت سربازی زنان به نقل از سخنگوی ارتش اسرائیل اینگونه آمده است: «خدمت سربازی برای زنان از قدیم معمول نبوده است.»
 هاآرتص در این خصوص می‌نویسد: رانتسکی در همایشی درباره مشکلات پیش‌ روی مشمولان سرباز زن اعلام کرده که معتقد است "خدمت اجباری زنان در ارتش از قدیم معمول نبوده است.»
این روزنامه ادامه داد: «البته سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی خیلی زود در مقابل صحبت‌های این خاخام یهودی واکنش نشان داده و در بیانیه‌ای تکلیف همه را روشن کرد: «خدمت زنان در ارتش در هیچ سطحی از ارتش قابل طرح برای بحث نیست حتی در سطح خاخام‌های ارتش».


از سوی دیگر، «آویخای رانتسکی»، خاخام ارتش رژیم صهیونیستی با انتقاد از ارتش این رژیم خواستار لغو خدمت اجباری زنان و دختران در رژیم صهیونیستی شده است.
این روزنامه افزود: «یکی از ویژگی‌های ارتش اسرائیل این است که برگه پایان دوره سربازان دختر اسرائیلی در اتاق فرماندهان، مُهر و امضاء می شود. این امضاء اما کمی متفاوت است؛ امضایی که از آن به عنوان یک «تجاوز نظامی» تعبیر می شود.
این روزنامه ادامه داد: «”یشیوا” جایی است که این روزها جوانان اسرائیلی برای فرار از ارتش اسرائیل به آن روی آورده‌اند. یشیواها مدارسی مذهبی هستند که جوانان با رفتن به آنجا و کسب معارف مذهبی از دوره سربازی معاف می‌شوند. یک سرباز اسرائیلی در همین مورد می‌گوید: «با وقت و عمر من در سربازی، بازی کردند؛ اگر به جای تفنگ، تورات دستم گرفته بودم، حداقل یک نقطه روشن در زندگی‌ام وجود داشت. اما حالا چه؟ من، مانده‌ام و دو فلسطینی که با گلوله من کشته شدند و در خواب و بیداری، مدام جلوی چشمانم هستند.»


یک سرباز دیگر اسرائیلی هم در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «مطالعه کتب دینی به بهانه‌ای برای فرار از مهمترین وظیفه ملی در اسرائیل تبدیل شده است.»
اما با این حال، اعتبار قانونی که معافیت سربازی اکثر اسرائیلی‌های یشیوا رفته را ممکن ساخته بود، یکم اوت به پایان رسید. حالا یافتن جایگزینی برای این قانون در حال حاضر به بزرگترین مشکل داخلی پیش روی دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تبدیل شده و بعید است که به این زودی ها، راه حلی برای این مشکل پیدا کنند.


لازم به ذکر است اختلاف بر سر چگونگی جذب پدیده ای به نام حریدی ها که به ارتش معنوی ترجمه می شود و حتی شهروندان عرب اسرائیل عضو آن ارتش بودند که باعث شد اخیرا حزب کادیما به رهبری شائول موفاز، از دولت ائتلافی خارج شود. انتظار می رود که مسئله خدمت سربازی یکی از مسائل محوری انتخابات آینده اسرائیل باشد. یهودیان سنت‌گرا می‌گویند مسئله خدمت سربازی آنها به ابزاری در دست سیاستمداران برای جذب رای ساکنان سرزمین‌های اشغالی تبدیل شده است هر چند با توجه به وضعیت فعلی زنان و ایجاد فضای ناآرام در کف خیابان های اسرائیل به واسطه ناهنجاری ایجاد شده در این قشر از این جامعه چندان، فروپاشی کشور خودساخته و نامشروع اسرائیل دور از ذهن نخواهد بود.

*مدتی پیش، در اقدامی جنجال‌برانگیز، تعدادی از سربازهای زن‌ ارتش رژیم صهیونیستی در حالی تصاویری نیمه‌-برهنه از زمان خدمت خود در پایگاه‌ نظامی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند که با واکنش‌های فراوانی در محافل خبری جهان روبرو شد. انتشار این تصاویر که خشم مقامات صهیونیست را به همراه داشت باعث شد دسترسی سربازهای صهیونیست به شبکه‌های اجتماعی محدود شود.
 

 

اما همین افراد تنها بعد از یک هفته و بعد از اینکه به‌اصطلاح تنبیه شدند، تصاویر زننده‌تری منتشر کردند و با انتشار ویدئویی زننده برگ دیگری از فساد اینبار از نوع اخلاقی را در ارتش صهیونیست‌ها به نمایش گذاشتند.

این اقدام هم با سر و صدای محافل خبری رژیم صهیونیستی و مقامات این رژیم مواجه شد که تهدید به تنبیه افراد خاطی کردند، اما در نهایت هیچ اقدامی عملی برای جلوگیری از رفتار سربازهای زن ارتش گرفته نشد. با توجه به تحلیل‌ها و بررسی‌های انجام شده که در زیر به آن‌ها اشاره خواهد شد، به نظر می‌رسد این بار نیز رژیم صهیونیستی برنامه‌ای برای سوء استفاده از زن‌ها در پیش دارد.
 

سوء استفاده رژیم صهیونیستی از ویژگی‌های خاص زن‌ها امری به دور از انتظار به نظر نمی‌رسد.

چندی پیش رسانه ها با انتشار گزارش‌های تحت عنوان " معروف‌ترین زن جاسوس اسراییل زن تن‌فروش اسراییلی کیست؟" و "شب‌های تل‌آویو چگونه سپری می‌شوند؟" از رسوایی‌های گسترده صهیونیست‌ها در سوء استفاده از زنان منتشر کردند.

همکاری مجلات غیراخلاقی آمریکایی با ارتش رژیم صهیونیستی

در سال 2007، یک مجله آمریکایی که ویژه بوالهوسی‌های مردان بوده و تصاویر زننده و غیر اخلاقی را منتشر می‌کند، در اقدامی تامل‌برانگیز 5 صفحه کامل آن نسخه و جلد مجله خود را به سربازهای زن اسراییلی اختصاص داد؛ تصاویری بسیار اغواکننده که باعث می‌شد، مخاطب، چهره کریه رژیم صهیونیستی را به فراموشی سپرده و به نیمه دیگری از این ارتش خونخوار توجه کند.

 

مجله آمریکایی مذکور، روی جلد نسخه منحصرا اسراییلی خود می‌نویسد: آیا "شهوت بر انگیزترین ارتش دنیا" به اسراییل تعلق دارد؟

 

حرف‌های رکیک افسران اسراییلی به زن‌های سرباز

به گزارش روزنامه صهیونیستی هاآرتص، افسران آموزشی رژیم صهیونیستی در هنگام آموزش زن‌های اسراییلی به‌ آن‌ها ناسزا گفته و از کلمات رکیک زننده استفاده می‌کنند.

برهمین اساس کمپینی برای جلوگیری از اهانت‌ افسرهای اسراییلی به سربازان زن ایجاد شده است.

انتهای پیام/ص

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۹
0
0
چرا نوید دهنده؟؟
مدیر پایگاه نوید دهنده در این خبر مربوط به فروپاشی در اسرائیل است یعنی اسرائیل از درون در حال فروپاشی است به همین خاطر از کلمه مثبت استفاده شده است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار