t_page
کد خبر: ۲۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۵
ظاهر و محتوای پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران بلافاصله پس از آغاز ریاست جمهوری حسن روحانی تغییر کرد.
در صفحه نخست سایت به اخباری همچون برگزاری «اولین خبری رئیس جمهور منتخب» بر‌خواهیم خورد که به رغم گذشت زمان طولانی از وقوع آنها، برای خالی نماندن صفحه سایت به کار گرفته شده‌اند.سایت ریاست جمهوری دیگر «احمدی‌نژاد» ندارد!

به گزارش عصرفارس به نقل از تابناک، دقایقی پس از برگزاری مراسم تنفیذ ریاست جمهوری حسن روحانی، سایت رسمی ریاست جمهوری جمهوری اسلامی ایران ‌به آدرس president.ir‌ با جایگزینی تصویر دکتر روحانی به جای تصویر دکتر احمدی نژاد در صفحه آغازین سایت، رنگ و بویی جدید گرفت.


این در حالی است که از میان زبان‌های موجود در ذیل صفحه نخست این سایت، تنها زبان فارسی فعال است که شاید کلیک روی آن، بهترین پاسخ برای غیر فعال شدن سایر زبان‌های تعبیه شده باشد.

با ورود به بخش فارسی سایت ریاست جمهوری‌ با مجموعه‌ای از اخبار رئیس‌جمهور جدید روبه‌رو خواهیم شد که با نکته عجیبی همراه است و آن هم چیزی نیست، جز زدودن نام و اخبار مرتبط با دکتر محمود احمدی‌نژاد، ریاست جمهور دو دوره نهم و دهم!


این ماجرای عجیب زمانی رنگ و بوی خاص‌تری به خود خواهد گرفت که بدانیم بایگانی (آرشیو) سایت هم از دسترس خارج شده تا حتی یافتن کوچک‌ترین نشانه‌ای از رئیس‌جمهوری که به مدت هشت سال بر مسند امور بود، ممکن نباشد.

گفتنی است،‌ سایت رسمی دولت ‌به آدرس dolat.ir‌ دیگر سایتی که در اختیار تیم رسانه‌ای رئیس جمهور قرار دارد، همچنان به شیوه سابق و بدون تغییری به فعالیت خود ادامه می‌دهد و چه بسا با برگزاری مراسم تحلیف در روز آینده، آن هم به سرنوشتی مشابه سایت ریاست جمهوری روبه‌رو شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار