t_page
کد خبر: ۲۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۶
برای نخستین بار در فارس؛
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس از برگزاری نخستین همایش تجلیل از چهره های ماندگار فارس در شیراز خبر داد.

به گزارش عصرفارس به نقل از تسنیم،امیر رئوف اظهار کرد: تلاش داریم در اواخر شهریور ماه امسال برای نخستین بار 25 چهره فرهنگی، علمی و صنعتی را با حضور برخی از مسئولان کشوری و استانی در تالار حافظیه معرفی کرده و از آنها تجلیل کنیم.

وی، فارس را به لحاظ دارا بودن تعداد چهره برتر و ماندگار در مقایسه با استان های دیگر در رتبه های نخست دانست و افزود: در تمامی رشته های ورزشی، فرهنگی، علمی و صنعتی استان فارس برترین ها را دارا است و تلاش داریم این افراد را به عنوان الگوهای برتر استان در سطح کشور معرفی کنیم.

رئوف بیان کرد: بر اساس رتبه بندی افراد، از حدود یک سال پیش با تشکیل دبیرخانه دائمی در شیراز، این افراد شناسایی و توسط کارشناسان رتبه بندی شده اند.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس تصریح کرد: سعی بر این است که این موضوع به صورت سالیانه با عنوان تجلیل از چهره های ماندگار فارس در شیراز برگزار شود تا روحیه امید، خودباوری و معرفی الگوهای فارس را در بین جوانان ترغیب کنیم.

رئوف اضافه کرد: در گذشته تجلیل از چهره های مفاخر استان در فارس برگزار می شد ولی ویژگی و گستردگی این همایش در این است که افرادی معرفی خواهند شد که در تمامی زمینه های مختلف کشوری و استانی در جهت توسعه کشور و استان گام های ارزنده برداشته اند.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس خاطرنشان کرد: زمان دقیق برگزاری این مراسم مشخص نشده ولی پیش بینی می شود 20 شهریور لغایت 30 شهریورماه امسال در شیراز برگزار شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار