t_page
کد خبر: ۲۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰
مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تحت هر شرایطی باید تیم فجر را حفظ کنیم.

به گزارش عصرفارس به نقل از مهر، جعفر جعفری با اشاره به اینکه تیم فجر شهید سپاسی شیراز به مردم استان فارس تعلق دارد افزود: تمامی تلاش ما طی چندین سال گذشته حفظ و نگهداری از این تیم بوده است.

وی با بیان اینکه حضور یاوری در این تیم در جهت رشد تیم فجر است، یادآور شد: هر زمانیکه یاوری به شیراز آمده برای تیم های این شهر موثر بوده و امیدواریم در سال جاری نیز موفقیت حاصل شود.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، مبنی بر وجود شایعاتی در خصوص حضور یاوری در تیم فجر، گفت: هرگونه شایعه در این خصوص را به شدت تکذیب می کنم.

جعفری یادآور شد: "پیروانی" برای تیم فجر زحمت های زیادی کشید اما ما باید به فکر تیم باشیم در زمانیکه تیم فجر نمی توانست نتایج قابل قبولی را کسب کند.

وی ادامه داد: پس از موافقت ما با استعفای "پیروانی"، هیئت مدیره باشگاه تصمیم گرفت که "علی کلانتری" را به عنوان مربی برای بازی در مقابل راه آهن انتخاب کند که خوشبختانه در این بازی نیز نتیجه قابل قبولی به دست آمد.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه تا زمان پذیرفته شدن استعفای "یاوری" هیچگونه صحبتی با او نکردیم، گفت: زمانیکه استعفای "یاوری" از جانب مسئولین باشگاه مس کرمان پذیرفته شد ما با او وارد مذاکره شدیم و هیچگونه کار غیر اخلاقی نیز انجام ندادیم.

جعفری در پاسخ به این سئوال که به چه دلیل "یاوری" از تیم جدا شد و امروز مجدد به این تیم باز گشته است، گفت: حضور مجدد "یاوری" خواسته طرفداران و مردم شیراز بود که ما نیز به این درخواست احترام گذاشتیم.

وی تصریح کرد: تمامی فکر و تفکر هیئت مدیره باشگاه فجر پاسخ دادن به خواسته های مردم است و اینکه ما باید برای موفقیت تیم فجر مثل گذشته تلاش کنیم.

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز یادآور شد: "یاوری" با فضای موجود در تیم فجر و شهر شیراز آشنایی کامل دارد و به همین دلیل است که به کسب نتیجه از جانب او امیدواریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار