t_page
کد خبر: ۲۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۳
آيت الله مكارم شيرازى:
خانواده ها نباید با گره افکنی به مسئله ازدواج باعث شوند تا ازدواج جوانان به تاخیر بیفتد چرا که در این صورت در گناه جوان در صورت وقوع، شریک خواهند بود.
به گزارش عصرفارس به نقل از شیرازه، آیت الله العظمی ناصر مکارم شيرازى، در مراسم "میهمانی لاله ها” که در حرم مطهر احمد بن موسى(ع) برگزار شد، اظهار داشت: باید نحوه امر به معروف و نهی از منکر را از بزرگان دین اسلام یاد بگیریم.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی بر لزوم توجه خانواده ها به مسئله ازدواج جوانان تاکید کرد و گفت: ازدواج یک معروف الهی است که باید بیشتر به آن توجه شود و این چشم و هم چشمی ها تنها ضربه به زندگی اجتماعی افراد می زند.

معظم له با تاکید بر اینکه متاسفانه برخی از مهریه به عنوان یک ابزار استفاده می کنند، اظهار داشت: خانواده ها نباید با گره افکنی به مسئله ازدواج باعث شوند تا ازدواج جوانان به تاخیر بیفتد چرا که در این صورت در گناه جوان در صورت وقوع، شریک خواهند بود.

 این مرجع جهان تشیيع اظهار داشت: وضعیت حجاب در شیراز مناسب نیست و زنان باید برای حفظ امنیت جامعه و جوانان حجاب خود را رعایت کنند. معظم له در پایان از مراجع قانونی به ویژه قوه قضائیه خواست تا مسئله مواد مخدر را به صورت ویژه مورد توجه قرار دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار