t_page
کد خبر: ۲۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
در لامرد صورت گرفت
آیین وداع با شهید علی طلعتی که پس از 25 سال به زادگاهش سلامی دوباره کرد در شهر لامرد برگزار شد.

به گزارش عصرفارس به نقل از فارس، صبح امروز فضای شهرستان لامرد یک بار دیگر با بازگشت پرستویی مهاجر پس از 25 سال از منطقه فاو به عطر شهید و شهادت عطرآگین شد و این پیکر بی‌سر و تن آمد تا بگوید همچنان دفاع و ایستادگی ادامه دارد.

در مراسم وداع با شهید علی طلعتی که همزمان با یادواره شهید والامقام محله قلعه ملا و با حضور آحاد مردم، خانواده‌های معظم شهدا و به همت پایگاه مقاومت حجربن عدی این محله برگزار شد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد اظهار داشت: زمانی که فضای یک شهر معطر به عطر شهید و شهادت می‌شود، فضای اراده و تصمیم در میان آحاد مردم برای ادامه دادن راه پررهرو شهدای انقلاب اسلامی به خوبی قابل مشاهده است.

سرهنگ محمد زائری‌نژاد افزود: این تصمیم برای دشمنان انقلاب اسلامی مایه یاس و ناامیدی و برای دوستان انقلاب موجب خوشحالی است.

وی با بیان اینکه زمانی که پیکر شهید علی طلعتی پس از 25 سال به آغوش خانواده خود بازمی‌گردد به طور یقین برای تمام مردم پیام دارد گفت: باید چنین گنجینه‌هایی مانند شهید طلعتی به زیبایی به نسل چهارم انقلاب معرفی شوند چرا که شهدا اسوه هستند اما اسطوره نیستند.

زائری‌نژاد ادامه داد: در هیچ نقطه از تاریخ کشورمان به اندازه هشت سال دفاع مقدس نقطه روشن نمی‌توان پیدا کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه دانشجویان بسیجی دیروز می‌توانستند به خوبی ارسطو شوند اما پرستو شدند ابراز داشت: آنان رفتند تا امروز ما در امنیت و آسایش کامل باشیم و به برکت چنین خون‌های مقدسی است که دشمن اعلام می‌کند ما قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را نداریم و حق مسلم هسته‌ای ایران را قبول می‌کنیم.

به گزارش فارس، مراسم تشیع شهید علی طلعتی عصر امروز ساعت چهار در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران لامرد برگزار می‌شود و پس از آن نیز در زادگاهش بخش اشکنان پس از 25 سال دوری آرام می‌گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار