t_page
کد خبر: ۲۲۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
رئیس کل دادگستری استان فارس:
رئيس كل دادگستري فارس گفت: دفاع مقدس در ايجاد وحدت و اتحاد در ايران اسلامي نقش ويژه‌اي داشت و تمام اقوام و قبايل را علي‌رغم اختلاف‌هايي كه اوايل انقلاب بود، با هم متحد و يكپارچه كرد.

به گزارش عصرفارس به نقل از ايسنا، ذبيح‌الله خداييان در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود: زمان بروز جنگ، طرف‌هاي درگير متحمل خسارت‌هاي مادي و معنوي فراواني مي‌شوند و جنگ تحميلي نيز از اين حقيقت مستثني نبود.

وي ادامه داد: اما در کنار تمام خسارت‌ها، موضوع جنگ تحمیلی برکات و خیرات بسیاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران اسلامی به همراه داشت.

خدائیان با اشاره به واقعه کربلا، گفت: در این واقعه هر چند با شهادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) جهان اسلام دچار خسارت‌هاي عظیمی شد، اما از آثار این واقعه افشای ماهیت رژیم پلید بنی امیه و انحرافی بود که در اسلام ایجاد شده بود و خون شهدای کربلا اسلام را بیمه کرد.

وی ادامه داد: هر چند در دفاع مقدس جوانان مومن و با ارزشی را از دست دادیم اما خون شهداء برای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی برکات فراوانی به همراه داشت.

خداييان يادآور شد: مردم غیور ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس و پیکار با استکبار جهانی و ایادی آنان علاوه بر آگاهی به توانمندیهای خود به فرموده امام خمینی (ره) ابهت دو قدرت شرق و غرب را درهم شکستند.

وي گفت: در جنگ تحمیلی رزمندگانی که آموزش نظامی ندیده بودند در کوران سختی جنگ چنان ساخته شدند که توانستند با خلاقیت‌های خود عملیات‌های بزرگی طراحی کنند که طراحان نظامی استکبار جهانی متحیر و شگفت‌زده شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار