t_page
کد خبر: ۲۲۶۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۸
نماینده مردم شیراز در مجلس خواستار شد
نماینده مردم شیراز در مجلس خواستار شتاب‌بخشی در اعطای تسهیلات مقاوم‌سازی اماکن مسکونی و توسعه عمران و آبادانی روستاهای سیخ و دارنگون شیراز شد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس دکتر جعفر قادری در بازدید از روستاهای منطقه سیاخ و دارنگون بخش مرکزی شهرستان شیراز خواستار شتاب‌بخشی در اعطای تسهیلات مقاوم‌سازی اماکن مسکونی روستایی و توسعه عمران و آبادانی این مناطق شد.

وی با بیان این که خدمات بنیاد مسکن از نگاه مردم و مسئولان پنهان نیست گفت: تهیه و اجرای طرح‌های هادی، بازسازی مناطق حادثه‌دیده از زلزله‌ها، تلاش برای دستیابی به اهداف مسکن مهر و سنددار کردن مسکن روستایی بیانگر بار سنگین مسئولیتی است که بنیاد مسکن بردوش دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارزیابی ارائه خدمات این نهاد به یادگار مانده از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مردم حتی در دورترین مناطق روستایی کشور، مثبت است.

در این دیدار که از روستای کدنج از توابع بخش مرکزی شهرستان شیراز انجام شد بخشدار بخش مرکزی، اعضای شورای بخش مرکزی و تنی چند از اعضای  شورای اداری شهرستان شیراز حضور داشتند.

در این بازدید مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شیراز به بیان مسائل و مشکلات و فعالیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این بخش اشاره کرد.

اکبر مسعودی ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی و نظارت بر ساخت و ساز منازل روستایی گام ارزنده‌ای در مقاوم‌سازی منازل روستایی برداشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار