t_page
کد خبر: ۲۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۱
استقلال با تساوی 2 بر 2 مقابل اف سی سئول، فینال لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

به گزارش عصرفارس به نقل از خبرگزاری دانشجو، دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین استقلال و اف سی سئول از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی در حضور 70 هزار تماشاگر آغاز شد که این دیدار با نتیجه مساوی دو بر دو به اتمام رسید.

 

ساموئل در دقیقه 50 و محمد قاضی در دقیقه 74 گل‌‌های استقلال را به ثمر رساندند و دایسون در دقیقه 37 و در کیو کیم در دقیقه 79 از روی نقطه پنالتی گل‌های سئول را به ثمر رساندند.

 

بازیکنان تیم استقلال در دقایق ابتدایی نیمه نخست این بازی با سرعت دادن به بازی به دروازه تیم اف سی سئول نزدیک شدند وچندین بار صاحب موقعیت گلزنی شدند که البته هیچ کدام به گل تبدیل نشد.


بازیکنان تیم اف سی سئول که در این دقایق بیشتر چشم به ضد حمله داشتند و حملات استقلالی ها را اینگونه پاسخ می دادند دراین دقایق با استفاده از فاصله بین مدافعان و هافبک های استقلال در سمت چپ دروازه نماینده ایران را تهدید کردند.


یکی از بهترین موقعیت های تیم استقلال دراین نیمه شوت سنگین پژمان نوری در دقیقه 24 بود که با برخورد به مدافعان تیم رقیب به خارج از زمین رفت.


با فروکش کردن حملات تیم استقلال دراواخر نیمه اول به روی دروازه تیم اف سی سئول بازیکنان تیم کره ای به روی دروازه تیم میزبان خیمه زده و چندین بار دروازه این تیم را با تهدید جدی روبه رو کرده و درآستانه فروریختن قرار دادند.


دراین نیمه فرهاد مجیدی یک بار دروازه تیم رقیب را باز کرد اما به دلیل اینکه این بازیکن در منطقه آفساید قرار داشت مورد موافقت داور قرار نگرفت.


بدنبال این تهدید بازیکنان تیم کره ای به دروازه استقلال نزدیک تر شدند و توانستند دروازه نماینده کشورمان رادردقیقه 38 باز کنند در این صحنه ها دائه سونگ با شوتی زیبا که از پشت محوطه جریمه زده شد توپ را وارد گوشه دروازه استقلال کرد.


امیرقلعه نویی با توجه به نتیجه ای که در نیمه نخست اتفاق افتاد و صعود خود به فینال را از دست رفته می دیدید درنیمه دوم محمد قاضی را به جای خسرو حیدری وارد زمین کرد و این تغییر خیلی زود جواب داد واین تیم دردقیقه 50 به گل اول رسید دراین صحنه جی لوید ساموئلهافبک دفاعی تیم استقلال ضربه ارسالی کرنر را با ضربه سر به گل تبدیل کرد و امید را به اردوی آبی ها باز گرداند.


درادامه بازیکنان استقلال باز هم موقعیت هایی برای گلزنی بدست آوردند که بعضا با بی دقتی از دست رفت البته در این دقایق باز هم کره ای ها که همانند نیمه نخست استفاده از ضد حملات را در دستور کار داشتند خطراتی را روی دروازه رحمتی ایجاد کردند و دریکی از مهم ترین خطری که ایجاد شد شوت بازیکنان تیم کره ای به دیرک افقی دروازه استقلال اصابت کرد اما این پایان کار نبود استقلالی ها در یک ضد حمله توسط محمد قاضی دردقیقه 75 به گل دوم دست پیدا کردند در این صحنه قاضی توپ برگشتی خود که به دیرک دروازه اف سی سئول برخورد کرده بود را با ضربه دقیق بغل پای گل کرد.


به دنبال این گل و درحالی که همه درانتظار گل های بیشتر تیم استقلال بودند حنیف عمران زاده در محوطه جریمه به روی مهاجم تیم اف سی سئول خطا کرد وداور نقطه پنالتی را نشان داد و بازیکن کره ای این توپ را وارد دروازه سید مهدی رحمتی کرد و دقایق پایانی نیز به همین منوال گذاشت ونماینده کره با شکست 4 بر 2 تیم استقلال دردودیدار رفت و برگشت به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و حریف گوانگ ژو چین شد.


داوران عربستانی قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.


داور این بازی به چادوری از تیم اف سی سئول کارت زرد داد و او را جریمه کرد.


دردیگردیدار این مرحله گوانگ ژو چین تیم کاشیوا ریسول ژاپن را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 8 بر 1 این تیم را مغلوب و به دیدار نهایی صعود کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار