t_page
کد خبر: ۲۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹
فرمانده انتظامی جهرم استان فارس از شناسایی و دستگیری سارقان به عنف که با پوشش مسافر، خودرو رانندگان را در این شهرستان سرقت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، یوسف ملک‌زاده اظهار داشت: در پی وقوع سرقت به عنف یک خودرو توسط سارقان در جهرم،‌ تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد سارقان به عنوان مسافر، خودروهای مسافرکش بین شهری را دربستش کرده و پس از رسیدن به مقصد با تهدید چاقو، راننده را پیاده و خودرو وی را به سرقت می‌برند.

فرمانده انتظامی جهرم اضافه کرد: با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

ملک‌زاده بیان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تقویت گشت‌های انتظامی، سرکرده این باند سارق را که پیش از این دارای چند سابقه سرقت‌های به عنف و مسلحانه، آدم‌ربایی و حمل مواد مخدر بود را شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی گفت: تاکنون هشت سرقت به عنف با همدستی دو سارق دیگر با پوشش مسافر در سطح شهرستان‌های جهرم، مرودشت، ارسنجان و زرقان از این سارق کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم بیان کرد: با تلاش ماموران، یکی از همدستان این سارق نیز دستگیر و در بازجویی‌های فنی یک سرقت به عنف داخل خودرو از وی کشف شد.

ملک زاده در ادامه گفت: در بازرسی از منزل سرکرده این باند، تعدادی مدارک و سیم کارت متعلق به شکات و چند چاقو مورد استفاده در سرقت و مقداری مواد مخدر کشف شد.

وی با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری عضو دیگر این باند ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تحقیقات از متهمان دستگیر شده به منظور کشف سرقت‌های احتمالی دیگر ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار