t_page
کد خبر: ۲۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۰
با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت صورت گرفت
با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان استان فارس باند تهیه و توزیع سلاح و مهمات غیرمجاز در شهرستان‌ متلاشی شد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، فرمانده انتظامی مرودشت گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی از فعالیت گسترده یک باند تهیه و توزیع سلاح و مهمات غیرمجاز از استان‌های غربی کشور به این شهرستان مطلع شدند و با انجام اقدامات اطلاعاتی و با تلاش شبانه‌روزی و بررسی‌های موردی، خودروهای مورد استفاده برای جابه‌جایی سلاح و مهمات را شناسایی کردند.

سرهنگ علی شیبانیان ادامه داد: پس از هماهنگی مقام قضایی، ‌ماموران خودروهای قاچاقچیان را هنگام تردد در سطح این شهرستان مشاهده و مورد تعقیب قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران با زیر نظر قرار دادن خودروها مشاهده کردند هر 2 خودرو وارد یک واحد تعمیرگاهی ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی در اطراف این شهرستان شدند.

شیبانیان گفت: ماموران در بازرسی از آن واحد تعمیرگاهی، 20 سلاح شکاری غیرمجاز شامل 10 پنج‌تیرپران و 10 دولول غیرمجاز را کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات یک سواری پژو و یک سواری پراید متعلق به قاچاقچیان توقیف و هر 2 راننده به همراه مالک تعمیرگاه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

کشف بیش از 3 کیلو تریاک در نی‌ریز

فرمانده انتظامی نی‌ریز با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک خودرو سمند که از بندرعباس به سمت تهران در حال حرکت بود مظنون شدند.

سرهنگ عبدالحمید کشاورز افزود: پس از متوقف کردن خودرو و در بازرسی از آن سه کیلو و 700 گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در باک خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

وی گفت: در این مورد 2 قاچاقچی موادمخدر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار