t_page
کد خبر: ۲۳۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۱
استاندار فارس:
استاندار فارس گفت: من برای رسانه و خبرنگاران بالاترین اهمیت را قائل بوده و هستم و مطمئن باشید كه خبرنگاران از همراهان ما خواهند بود.

به گزارش عصرفارس به نقل از ایلنا، سیدمحمد احمدی در حاشیه دیدار با معاون سازمان ملل متحد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جهان به یك اتاق شیشه‌ای تبدیل شده كه فعالیت‌های همه رصد می‌شود، كوچكترین اتفاقات در صدم ثانیه به تمام جهان مخابره می‌شود.

وی اضافه كرد: در این عصر، باید به‌روز عمل كرد و شفاف بود اما رسانه‌ها هم باید درست بنویسند، واقعیت‌ها را منعكس و ضعف‌ها و انتقادات را مشفقانه و خیرخواهانه گوشزد كنند.

استاندار فارس با اشاره به سفر هلن كلارك، رئیس گروه عمران سازمان ملل و معاون دبیركل، خاطرنشان كرد: دیدارها و مراوداتی در این سطح به نفع فارس و در نهایت كشور است.

احمدی گفت: این بازدیدها منجر به آگاهی از توانمندی‌ها و داشته‌های ایران اسلامی خواهد شد.

وی فارس را در بالاترین سطح از استانداردهای درمانی ایران ارزیابی و خاطرنشان كرد: فارس یكی از مزیت‌هایش اقتدار در زمینه پزشكی است، این اقتدار هم به‌واسطه زیرساخت‌ها و نیروی انسانی توانمند و تلاش‌های مدیریتی بوده است.

استاندار فارس تصریح كرد: اگر آمار در بعضی بیماری‌ها در فارس بالاتر دیده می‌شود، به دلیل توانایی در تشخیص بهتر و دقیق‌تر است.

احمدی با بیان اینكه در این دیدار صراحتا در خصوص حمایت‌ها و نوع آن مطلبی مطرح نشد، گفت: خوشبختانه مباحث نشان داد كه بازدید راضی كننده‌ای داشتند و باید پذیرفت كه ایران حتی اگر در زمره كشورهای جهان سوم قرار داشته باشد، یكی از كشورهای جهان سومی بسیار پیشرفته و سرآمد است.

وی همچنین در خصوص تغییر مدیریت‌ها در استان گفت: هنوز تغییری را ایجاد نكرده‌ایم و در حال انجام مطالعه هستیم.

استاندار فارس با تصریح اینكه وجود نیروهایی توانمند و مستعد یكی از امتیازهای این استان به‌شمار می‌رود، گفت: مطمئن باشید كه برای كرامت انسانی ارزش زیادی قائل هستم و هیچگاه كرامت افراد را مخدوش نكرده و نمی‌كنم.

وی تاكید كرد: من از شرافت، حیثیت و كرامت تمام مدیران استان فارس دفاع می‌كنم.

استاندار فارس با بیان اینكه برخی مدیران ممكن است به‌دلیل خستگی توان ادامه مسیر را نداشته باشند، گفت: مدیرانی كه خسته باشند به حتم از قطار مدیریت پیاده خواهند شد.

وی مهمترین برنامه خود را تغییر چهره فارس از استانی سیاست‌زده به استانی اقتصادی دانست و گفت: فارس در عرصه‌های مختلف گردشگری، كشاورزی و حتی صنعت توانایی‌هایی دارد، ما نیاز به ایجاد تخت‌جمشید و بیشابور جدید نداریم، باید زمینه‌را برای جذب گردشگر فراهم كنیم.

استاندار فارس گفت: در كشاورزی هم نیازمند تغییر الگوی كشت و الگوی آبیاری هستیم و اعتقاد دارم كه آنچه همه خوبان دارند در فارس یكجا جمع شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار