t_page
کد خبر: ۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۳
در اتفاقی کم سابقه، نزاع چند دانشجوی دانشگاه آزاد کازرون منجر به زخمی شدن یک دانشجو گردید.
به گزارش عصرفارس به نقل از شیرازه، خصومت دو دانشجوی دانشگاه آزاد کازرون منجر به درگیری مسلحانه شد.
آن طور که سایت عصر کازرون نوشته است، شامگاه دوشنبه هجدهم آذر ماه، دو نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد کازرون در ساختمان علامه این دانشگاه، با خصومت قبلی با همدیگر درگیر شده که این درگیری با حادثه ای تلخ همراه بود.

با کشیده شدن این درگیری به جلو درب دانشگاه و دخالت اقوام یکی از طرفین دعوا، پای اسلحه های گرم به میان آمده و با شلیک چند گلوله، فضای ترس و التهاب بر دانشجویان حاضر در محوطه حاکم می گردد.

متاسفانه یکی از گلوله های شلیک شده با برخورد به یکی از دانشجویان، وی را راهی بیمارستان کرد.

به گفته ی برخی منابع غیر رسمی، این درگیری کینه جویانه با هماهنگی قبلی صورت گرفته است به طوری که اقوام یکی از طرفین درگیری، در بیرون از دانشگاه در انتظار بوده اند. پس از این اتفاق، عاملان دخیل در این حادثه از محل متواری شدند.

لازم به ذکر است بر اثر شلیک های صورت گرفته، تعدادی از خودروهای پارک شده در محل نیز آسیب دیدند.

یکی از دانشجویان حاضر در محل در مصاحبه با خبرنگار عصر کازرون گفت:

زمان وقوع این حادثه در ایستگاه سرویس های دانشگاه ایستاده بودیم که صدای بلندی از بیرون دانشگاه آمد. اول فکر کردیم ترقه است. اما با شنیده شدن صدای بعدی، دختران و پسران دانشجو بیرون دانشگاه با سراسیمگی و سرعت هرچه تمام تر، به داخل دانشگاه آمدند. در این لحظه بود که چند تن از نیروهای حراست دانشگاه دست به دست هم داده و تشکیل سپر امنیتی دادند تا مانع از ورود طرفین دعوا به داخل دانشگاه شوند. صحنه ای بسیار ترسناک و البته غیر قابل باور بود. برخی از دختران دانشجو شوکه شده بودند و دانشجویان ، هر کدام به طرفی می دویدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار