t_page
کد خبر: ۲۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰
فرمانده انتظامی نی‌ریز استان فارس از کشف 46 کیلو و 900 گرم تریاک در دو عملیات جداگانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصرفارس به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، عزیز برزگر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نی‌ریز هنگام گشت‌زنی در جاده نی‌ریز به سمت آباده طشک به یک پژو 405 مظنون و برای متوقف کردن خودرو وارد عمل شدند.

وی اضافه کرد: راننده خودرو با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که پس از مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن 19 کیلو و 900 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز ادامه داد: در عملیات دیگری ماموران از تردد یک خودرو حامل موادمخدر در اطراف این شهرستان مطلع و در طول مسیر تردد قاچاقچیان مستقر شدند.

برزگر گفت: ماموران پس از شناسایی یک خودرو پژو 405 متعلق به قاچاقچیان، آن را متوقف و در بازرسی از خودرو 27 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و راننده آن را دستگیر کردند.

کشف 19 تن حبوبات خارجی قاچاق در کازرون

فرمانده انتظامی کازرون استان فارس از کشف 19 هزار و 200 کیلوگرم حبوبات خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

محسن سروقد در تشریح این خبر گفت: در ادامه مقابله با جرایم اقتصادی و برخورد با قاچاقچیان کالا، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز کازرون باخبر شدند یک تریلر حامل کالای قاچاق از مسیر جاده اصلی بوشهر -ـ کازرون در حرکت است.

وی ادامه داد: بلافاصله ماموران آن یگان به مسیر اعزام شدند و تریلر مورد نظر را در حوالی دوراهی «دریس» این شهرستان متوقف و در بازرسی از آن 19 هزار و 200 کیلوگرم حبوبات خارجی قاچاق از نوع عدس کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون خاطرنشان کرد: در مورد این کشفیات یک فرد دستگیر و تحویل مرجع قضایی و کالای مکشوفه نیز با هماهنگی مقام قضایی تحویل گمرک شیراز شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار