t_page
کد خبر: ۳۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۹
مأموران انتظامی شهرستان نی‌ریز استان فارس در بازرسی از یک خودرو لکسوز 41 کیلو و 400 گرم مرفین کشف کردند.
به گزارش عصرفارس به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، فرمانده انتظامی نی‌ریز در تشریح جزییات این خبر گفت: مأموران مستقر در ایست و بازرسی  قطرویه این شهرستان هنگام کنترل و بازرسی از خودروهای عبوری به یک خودرو سواری لکسوز مظنون شدند.

سرهنگ عزیز برزگر ادامه داد: بلافاصله خودرو توسط مأموران متوقف و در بازرسی از آن 41 کیلو و 400 گرم مرفین که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی‌شده بود، کشف شد.

وی با بیان اینکه در این مورد دو متهم دستگیر و هفت گوشی تلفن همراه متعلق به آنان نیز کشف شد، تصریح کرد: شهروندان آثار سوء مواد مخدر در جامعه را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان پلیس را در جریان قرار دهند.

کشف 20 سرقت از سه سارق در شیراز

بر اساس این گزارش همچنین با تلاش مأموران انتظامی فارس سه سارق در شیراز دستگیر و پرده از راز 20 سرقت به عنف برداشته شد.

رئیس پلیس آگاهی فارس با اعلام این خبر گفت: فردی طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کرد هنگامی‌که به‌صورت پیاده دریکی از خیابان‌های شهر در حال حرکت بوده است سه نفر با استفاده از یک موتورسیکلت ضمن تهدید وی یک ساعت مچی و گوشی تلفن همراه وی را سرقت و از محل متواری شده‌اند.

سرهنگ  سیروس حیدری ادامه داد: بلافاصله مأموران کلانتری قصرالدشت با انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس هر سه نفر را دستگیر می‌کنند.

وی تصریح کرد: پس از انتقال سارقان به پلیس آگاهی و در تحقیقات صورت گرفته تاکنون بیش از 20 سرقت به عنف همراه با تهدید از آنان کشف ‌شده است.

حیدری بابیان اینکه تاکنون 14 نفر از مالباختگان شناسایی‌ شده‌اند افزود: شهروندان به هشدارهای پلیس در مورد جلوگیری از سرقت توجه کنند و در صورت اطلاع از فعالیت افراد مخل نظم و امنیت در جامعه، مراتب را به پلیس اطلاع دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار