t_page
کد خبر: ۳۹۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
فرماندار داراب گفت سفرها ادامه می یابد؛
دیدار با قائم مقام وزرای بهداشت و کشور، دیدار با سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، دیدار با رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، دیدار با رییس سازمان جنگل ها و مراتع، دیدار با چند تن از معاونین وزارت راه و شهرسازی و دیدار با معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران از برنامه های این...

به گزارش عصرفارس، به نقل از داراب آنلاین، مسئولین شهرستان داراب بار دیگر با هماهنگی نبی اله احمدی نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس نهم به منظور پیگیری مسائل و مشکلات ریز و درشت شهرستان، به تهران سفر کردند.

در این سفر دو روزه که با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار، دو تن از اعضای شورای شهر و شهرستان و دو تن از اعضای فعال گروه های مردمی انجام شد مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، مسکن مهر، نیروی انتظامی، کمبود خودروی آتش نشانی و دیگر مسائل مهم و حیاتی شهرستان پیگیری شد.

دیدار با قائم مقام وزرای بهداشت و کشور، دیدار با سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، دیدار با رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، دیدار با رییس سازمان جنگل ها و مراتع، دیدار با چند تن از معاونین وزارت راه و شهرسازی و دیدار با معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران از برنامه های این سفر دو روزه بود.

مسائل و مشکلات بهداشت و درمان پیگیری شد

فرماندار داراب ضمن تشکر از نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس نهم گفت: ایشان علاوه بر پیگیری هایی که انجام می دهند هماهنگی های لازم جهت حضور مسئولین شهرستان در تهران را انجام دادند که نتایج بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: در دیدار با قائم مقام وزیر بهداشت بحث ام آر آی، تجهیز بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)، بیمارستان دوم، درمانگاه بخش ها و کمبود پزشک متخصص و عمومی پیگیری شد. در وزارت کشور مشکلات و کمبودهای شهرداری و فرمانداری پیگیری شد و قائم مقام محترم وزیر کشور دستوراتی در این خصوص صادر کردند.

اختصاص یک میلیارد و 300 میلیون تومان به مسکن مهر داراب

وی ادامه داد: روز دوم سفر با دکتر جلالی رییس سازمان جنگل ها و مراتع دیدار داشتیم، مشکلات حوزه منابع طبیعی مطرح شد و ایشان دستوراتی را جهت بهبود اوضاع کنونی شهرستان صادر کردند. در جلسه با معاون وزارت راه و شهرسازی دستوراتی در خصوص کمک هایی به پیمانکاران راه های روستایی شهرستان صادر شد.

قاسم پور با بیان اینکه سفر مسئولین به تهران بسیار مثبت و سازنده است به خبرنگار ما گفت: مشکلات مسکن مهر از طریق مهندس مهر آبادی در وزارت راه و شهرسازی پیگیری شد و ایشان دستورهای بسیار خوبی را صادر کردند. مقرر شد مبلغ 800 میلیون تومان جهت آسفالت معابر این شهرک پرداخت شود و 500 میلیون تومان جهت ایجاد پل شهرک مسکن مهر در اختیار شهرداری قرار گیرد.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان خاطر نشان کرد: در ملاقات با رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها کمک های قابل توجهی به شهرداری داراب صورت گرفت که امیدواریم در سفرهای بعدی با حضور شهرداران، دیگر شهرها نیز از این کمک ها بهره مند شوند.

درخواست تقویت و ارتقای نیروی انتظامی داراب در جلسه با سردار احمدی مقدم

وی افزود: در دیدار یک ساعته با سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی مسائل و مشکلات منطقه انتظامی داراب بررسی و نیازها و خواسته های امنیتی مطرح شد. ارتقای درجه کلانتری های 11 و 12، ایجاد کلانتری جدید در شمال شهر، تاسیس پاسگاه هشیوار، مروارید و بختاجرد، احداث ساختمان کلانتری فدامی، تقویت گلوگاه قلاتویه، ارتقای جایگاه یگان امداد و اختصاص خودرو از خواسته های گروه حاضر در جلسه با سردار بود.

فرماندار داراب گفت: در این جلسه از تلاش های سرهنگ دیندارلو و همکاران تقدیر و از سردار احمدی مقدم جهت حضور در شهرستان و دیدار با خانواده شهید قادری دعوت شد.

وی تاکید کرد: سفرهای تهران باید مستمر باشد چرا که تاثیرگذار و پرخیر و برکت است. مسئولین استانی به مردم توجه دارند اما اختیارات کمک های این چنینی ندارند. سفرها با حضور جمعی صمیمی و همدل با محوریت امام جمعه، نماینده و فرماندار انجام می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار