t_page
کد خبر: ۵۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۷
در کمیته دانشجویی جهرم بررسی شد؛
فرماندار ویژه جهرم با تاکید بر پیگیری دانشگاه‌های جهرم برای افزایش بودجه‌های پژوهشی، گفت: در آستانه شروع دانشگاه‌ها مسائل علمی و رفاهی دانشجویان این شهرستان در اولویت قرار گیرد.
به گزارش عصرفارس، علیرضا صحرائیان در جلسه کمیسیون دانشجویی جهرم با بیان اینکه دانشگاه باید محیطی امن و آرام برای دانشجویان باشد، اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال جاری دو انتخابات مهم مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود لازم است زمینه حضور حداکثری دانشجویان در این امر مهم فراهم شود.

وی تأکید کرد: باید روحیه نشاط، شادابی و آرامش برای دانشجویان فراهم شده و همچنین زمینه‌ای فراهم آید تا کرسی آزاداندیشی در دانشگاه‌ها فعال عمل کند چراکه باعث خواهد شد بسیاری از پاسخ‌های به‌حق دانشجو در محیط دانشگاهی جواب داده شود.

وی افزود: مسائل صنفی و رفاهی دانشجویان از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است ازاین‌رو باید انجام این امور به کسانی سپرده شود که از توانایی لازم بهره‌مند باشند و بتوانند در هر زمینه‌ای بهترین خدمت را به جامعه هدف بدهند.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم تصریح کرد: باید کلاس‌های آموزشی و توجیهی به‌منظور ارتقا سطح آگاهی و آشنایی دانشجویان جدیدالورود با محیط‌های دانشگاهی برگزار شود.

معاون استاندار فارس با تاکید بر ایجاد فضای آرام برای کارهای علمی و پژوهشی در دانشگاه‌ها بیان داشت: امروز باید جوانان خود را با آموزش‌های کاربردی آماده ورود به بازار کار کنیم و از اینکه مدرکی به دست آنان بدهیم اما نتوانند در جامعه از آن نان به دست آورند.

وی اضافه کرد: دانشگاه‌های ما بودجه‌های پژوهشی سهم دانشگاه خود را دنبال و برای افزایش آن تلاش کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار