t_page
کد خبر: ۵۰۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷
سرگروه گروه رباتیک نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی جوانان استان فارس گفت: دانشگاه آزاد مرودشت دارای تنها گروه رباتیک استان فارس است.
به گزارش عصرفارس، مصطفی خواست‌خدایی اردکانی در آیین پایانی نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی جوانان استان فارس اظهار داشت: سال گذشته شهرداری شیراز با همکاری و دانشگاه آزاد واحد مرودشت نمایشگاهی سه‌ ماهه با عنوان هوشمان برگزار کردند که اهداف همگانی کردن معرفی علوم و رشته‌ها و پژوهش‌های جدید و نیز معرفی ظرفیت‌های درونی استان فارس را بر عهده داشت.

وی افزود: امسال نیز در این راستا دومین نمایشگاه از این‌ دست با همکاری شهرداری منطقه یک شیراز در پارک خلدبرین به مدت سه ماه برگزار شد.

 خواست خدایی ادامه داد: سال گذشته ربات‌های مختلف و سازه‌های ماکارونی را معرفی کردیم و امسال در دومین نمایشگاه از نسل اول ربات‌های انسان‌نمای دانشگاه آزاد مرودشت و دو مدل ربات‌های امدادگر و ربات‌های آتش‌نشان رونمایی کردیم؛ که پرهزینه بودند.

سرگروه گروه رباتیک نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی جوانان استان فارس یادآور شد: گروه رباتیک دانشگاه آزاد مرودشت تنها گروه استان فارس و جزو 10 گروه کشور در این زمینه است.

برچسب ها: مرودشت، رباتیک
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار