t_page
کد خبر: ۵۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷
امام جمعه موقت لارستان:
امام جمعه موقت لارستان ترویج فرهنگ افتخار به خود، استفاده از نیروهای درونی و مصرف کالای داخلی را از نیازهای حیاتی کشور معرفی کرد و گفت: استفاده از کالای داخلی سبب رونق اقتصادی و اشتغال جوانان ایرانی ‌می‌شود.
 به گزارش عصرفارس، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد رمضانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر لار با عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت‌الله خزعلی، اظهار داشت: مرحوم آیت‌الله خزعلی یار دیرین امام(ره) و از پیروان باثبات ولایت فقیه و مقام معظم رهبری بود.

وی با تأکید بر اصل حفظ استقلال کشور، افزود: انگلیسی‌ها در دوران ملی شدن صنعت نفت، ایرانی‌ها را با تمسخر می‌نگریستند و سعی داشتند با تحقیر ملت ایران استبداد خود را همچنان بر ملت ایران تداوم بخشند.

امام جمعه موقت لارستان اعتماد و اتکا به نیروها و منابع داخلی را از اصول مهم و اساسی پیشرفت و استقلال کشور دانست و تصریح کرد: نباید با دید تنگ نظرانه عده‌ای غرب‌زده، اعتماد به نفس جوانان را زیر سوال ببریم و همه چیز خود را وابسته به غرب بدانیم.

وی ترویج فرهنگ افتخار به خود، استفاده از نیروهای درونی، مصرف کالای داخلی را از نیازهای حیاتی کشور معرفی و خاطرنشان کرد: استفاده از کالای داخلی سبب رونق اقتصادی و اشتغال جوانان ایران اسلامی می‌شود.

‌رمضانی با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت الله سیدعبدالحسین لاری(ره)، ایشان را مایه افتخار ایران و لارستان دانست و افزود: آن عالم عارف اعتقاد خاصی در استفاده از کالای تولید داخل داشتند.

وی با بیان اینکه علمای بزرگ و مراجع تقلید همواره اعتقاد خاصی به مصرف کالاهای داخلی داشتند، تصریح کرد: تأکید بزرگان ما براستفاده از کالای تولید ایرانی و ایجاد کارآفرینی برای ایرانیان است.

‌رمضانی با تبریک آغاز بازگشایی مدارس در آستانه ماه مهر، عنوان کرد: معلمان می‌توانند با رفتار و گفتارشان، ادب و متانت، صداقت، احترام به بزرگتر، تکریم پدر و مادر را به دانش‌آموزان منتقل کنند.

امام جمعه موقت لارستان با استناد به روایتی از امیرالمومنین(ع)، گفت: آن کس که بداخلاق است از مسلمانی فاصله گرفته و باید با مأنوس کردن او به قرآن و حدیث، در رها شدن از نابه‌هنجاری به او یاری رساند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار