t_page
کد خبر: ۵۰۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
امام‌جمعه موقت جهرم:
امام‌جمعه موقت جهرم با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی کشور را در مقابل تحریم بیمه می‌کند، گفت: با اقتصاد مقاومتی کشور می‌تواند در برابر دشمنی‌ها و تحریم‌ها روی پای خودش بایستد.
به گزارش عصرفارس، حجت‌الاسلام محمد اسماعیل مصلی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: با اقتصاد مقاومتی کشور می‌تواند در برابر دشمنی‌ها و تحریم‌ها روی پای خودش بایستد.

وی بابیان اینکه روز عرفه روز نیایش و عبادت خداوند متعال است، گفت: دعا برای برادر دینی خود در غیاب آن زودتر اجابت و سبب نزدیکی دل‌ها به یکدیگر می‌شود.

مصلی‌نژاد به لزوم صیانت از آرمان‌های شهدا تأکید کرد و با اشاره به سخنان رهبری انقلاب در دیدار مجمع فرماندهان سپاه،افزود: مقام معظم رهبری در این دیدار برنامه نفوذ دشمن در کشور را مطرح کردند و اینکه دشمن به کشور چشم دوخته است که با بصیرت باید نقشه آنان را نقش بر آب کرد.

وی با اشاره به سخنان رهبری معظم انقلاب در باب نفوذ دشمن، گفت: این سخن در کلام رهبری مربوط به حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی بوده و دشمن تلاش می‌کند خود را به مراکز تصمیم سازی نزدیک کند.

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی مدارس و مراکز علمی، تصریح کرد: رسالت و تکالیف متعددی متوجه این مراکز بوده که از مهم‌ترین آن تربیت و پرورش نسل جوان است.

حجت‌الاسلام مصلی نژاد بابیان اینکه وزارت علوم و آموزش‌وپرورش باید به مسئله پرورش دینی دانشجویان و دانش آموزان توجه کنند، گفت: این مهم نباید زمین بماند و بخش عظیمی از آن بر عهده اساتید بوده و چنانچه برای خدا باشد تأثیرگذار است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار