t_page
کد خبر: ۵۱۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
در پی نشت گاز؛
وقوع انفجار در يك واحد مسكوني در شهر جهرم، منجر به مصدوميت شش نفر از اعضاي يك خانواده و تخريب بخش‌هاي زيادي از اين واحد مسكوني دو طبقه شد.
به گزارش عصرفارس، مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري جهرم، بامداد يدر حاشيه وقوع حادثه آتش‌سوزي در يك واحد مسكوني، گفت: حادثه آتش‌سوزي در يك واحد مسكوني دو طبقه در خيابان پشت پادگان شهيد دستغيب جهرم، به‌واسطه نشت گاز رخ داده است.

بهمن زارعيان افزود: نيمه‌شب و هنگامي كه اعضاي خانواده قصد ورود به خانه را داشتند، با زدن كليد چراغ برق، به واسطه نشت گاز در محوطه،‌ انفجاري رخ داد و منجر به آتش‌سوزي مهيبي شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی جهرم تصریح کرد: این واحد مسکونی 70 تا 80 درصد آسیب دیده و به یک خودرو و موتورسیکلت در این حادثه انفجار خسارت وارد شد.

زارعیان با اشاره به اعزام دو اکیپ از ایستگاه مرکزی آتش نشانی به محل وقوع حادثه گفت: موج انفجار سبب آسیب رسیدن به واحد مسکونی و پرت شدن وسایل به بیرون شده بود.

مدیر مرکز اطلاع رسانی اورژانس جهرم همچنین گفت: پس از این حادثه سه اکیپ به محل حادثه اعزام شده اند و شش مصدوم که دچار سوختگی شده بودند را به بیمارستان پیمانیه منتقل کردند.

احسان جامع افزود: دیگر مصدومین این حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند.

دکتر چابک سوار، متخصص طب اورژانس بیمارستان پیمانیه جهرم نیز در تشریح وضعیت مصدمان این حادثه، گفت: بلافاصله پس از انتقال مصدومین تمام پرسنل بخش اورژانس مشغول مداوای مصدومین بودند که مجروحین از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی بین 40 تا 60 درصد شده و مجروحین حادثه به علت شدت جراحات سوختگی به شیراز اعزام شده‌اند.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار