t_page
کد خبر: ۵۱۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۹
فرماندار ویژه جهرم با اشاره به اقتصاد کشاورزی جهرم از راه‌اندازی پایانه صادراتی میوه و تره‌بار فرودگاه این شهر خبر داد و گفت: با تسریع در راه‌اندازی این پایانه می‌توان شاهد رشد اقتصاد جهرم بود.
به گزارش عصرفارس، علیرضا صحرائیان در تشریح این خبر، اظهار داشت: یکی از مشکلات فرودگاه جهرم نبود زمین برای افزایش پهنای باند آن بود که با توافق با دانشگاه آزاد اسلامی جهرم مقرر شد بخشی از زمین‌های این دانشگاه  برای مرتفع شدن این مشکل به وزارت راه و شهرسازی واگذار شود.

وی افزود: در صورت تأیید مسئولان کشوری بر اساس این توافق به ازای واگذاری این زمین از سوی دانشگاه آزاد زمینی با همان میزان ارزش ریالی در مسیر غرب محور ورودی قیر وکارزین به جهرم در مجاورت دانشکده آزاد کشاورزی به این دانشگاه واگذار می‌شود.

صحرائیان عدم استقبال مردم را یکی از عوامل عدم رونق فرودگاه جهرم عنوان کرد و گفت: شاید مسافت نزدیک جهرم به شیراز یکی از عوامل عدم استقبال مردم باشد.

وی از اجرای طرح ترافیکی خودروهای سنگین در جهرم خبر داد و تصریح کرد: با توجه به ایجاد آلودگی‌های صوتی و بصری، مشکلات بهداشتی و تقاضای مردم این طرح اجرا می‌شود.

فرماندار ویژه جهرم بابیان اینکه پارکینگی رایگان روبه‌روی تیپ‌المهدی برای این خودروها تدارک دیده ‌شده است، خاطرنشان کرد: دارندگان این خودروها پس از تخلیه بار در درون شهر الزامی است که خودرو خود را به این پارکینگ انتقال دهند و در غیر این صورت با رانندگان متخلف برخورد می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار