t_page
کد خبر: ۵۱۲۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
شرکت "ابر تجارت سیمرغ" که بدون مجوز قانونی در نی ریز فعالیت می کرد به همت نیروهای اطلاعاتی سپاه شهرستان نی ریز و حکم دادستانی پلمپ شد.

به گزارش عصرفارس به نقل از نبض نی ریز، فرمانده سپاه نی ریز با اعلام این خبر گفت: شرکت بازاریابی" ابر تجارت سیمرغ" یکی از شرکت های شبه هرمی بود که بدون مجوز و به صورت غیرقانونی بیش از دو سال در نی ریز فعالیت می کرد و تاکنون تعداد زیادی عضو پذیرفته بود.

سرهنگ غلامرضا توکل بیان داشت: در این راستا نیروهای امنیتی سپاه شهرستان نی ریز طی بررسی‌های انجام‌شده و طبق هماهنگی با مقامات قضایی شهرستان اقدام به پلمپ این محل کردند.

وی ادامه داد: مسئول این شرکت که فردی به نام "ع. ا" می باشد، توسط نیروهای امنیتی سپاه نی ریز دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ توکل اعلام کرد: تعدادی از سرشبکه های این شرکت بازاریابی نیز شناسایی و طی چند روز اخیر دستگیر شدند که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی می گردند.

به گزارش عصرفارس، اطلاعات سپاه نی ریز طی بیانیه ای به سایر شرکت های بازاریابی شبکه ای غیرقانونی که در شهرستان نی ریز فعالیت دارند، هشدار داد که در صورت ادامه فعالیت، با این شرکت ها برخورد قانونی صورت می گیرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار