t_page
کد خبر: ۵۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۳
همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد، بهره‌برداري از دو واحد آموزشي در شهرستان لامرد آغاز شد.
به گزارش عصرفارس، مديركل نوسازي و تجهيز مدارس استان فارس در مراسم بهره‌برداري از  دو واحد آموزشي در لامرد، گفت: دوران اقتدار نظامی به پایان رسیده و علم و دانایی مهمترين شاخص در رقابت بین کشورها شده است.

احمد دست نیان ادامه داد: خیران با مشارکت در مدرسه سازی در خط مقدم این جبهه قرار دارند و با ساختن مدرسه دین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کرده‌اند و دانش‌آموزان همه فرزندان این خیران مدرسه ساز هستند.

وي افزود: خیران گره گشای نظام بوده و توسعه مناطق را رقم زده است، به طوری که تعدادی از خیران به ساخت مدرسه خو گرفته‌اند و این ارزش‌ها عوض نشدنی نيست.

اين مقام مسئول در خصوص ساخت دبستان شهید محمد برزگر عنوان کرد: اسكلت ساختمان این دبستان در سال 91 با مشارکت خیران احداث و كار توسط دولت تکمیل و تجهيز شد.

وی افزود: این مدرسه با 12 کلاس و سالن‌های تخصصی کامپوتر، آزمایشگاه و نمازخانه با زیربنای 2600مترمربع و دومیلیارد و 500 میلیون تومان احداث شده است.

دست‌نیان همچنین در خصوص دبستان ام لیلا، گفت: این دبستان نیز با مشارکت خیران و دولت با اعتباری بیش از 500 میلیون تومان احداث شده و دارای شش کلاس است.

به گزارش عصرفارس، يكي از مطالبات اولياي دانش‌آموزان در اين مراسم، هوشمندسازي مدارس جديد در لامرد بود.

ابراهيم صفري، رئيس آموزش و پرورش شهرستان لامرد نيز در سخنان كوتاهي گفت: علي‌رغم راه‌اندازي اين دو واحد آموزشي و تداوم ساخت سه واحد آموزشي ديگر، همچنان اين شهرستان به‌لحاظ مدرسه دچار كمبود است.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار