t_page
کد خبر: ۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۲
فرماندار شهرستان کازرون گفت: نیروهای فنی اتوبوسرانی کازرون، پنج دستگاه اتوبوس درون شهری را بازسازی و مجددا به چرخه ناوگان اتوبوسرانی این شهر اضافه کردند.
به گزارش عصرفارس، حمیدرضا گرامی افزود: نیروهای فنی اتوبوسرانی کازرون، توانستند با امکانات اندکی که در اختیار داشتند و با کمترین هزینه کاری ارزشمند انجام دهند .

وی بیان کرد: این حرکت ارزشمند درچارچوب تحقق اقتصاد مقاومتی است وبیانگر دلسوزی و توانمندی نیروهای اتوبوسرانی کازرون است .

رییس اتوبوسرانی کازرون هم اظهار داشت: هم اینک 41 دستگاه اتوبوس واحد در امر جابه جایی مسافران این شهرستان فعال است که از این تعداد 9دستگاه از رده خارج هستند.

محسن پیران افزود:باتوجه به ضعیف بودن توان مالی مجموعه اتوبوسرانی کازرون،نیروهای فنی این اتوبوسرانی،پنج دستگاه از اتوبوس های از رده خارج شده را بازسازی کردند وگروه هنرمندان گرافیکی دانشگاه سما کازرون نقاشی این اتوبوس ها را در مدت 50 روز انجام دادند.

وی گفت: اعتباری که باید برای بازسازی این تعداد اتوبوس هزینه می شد یک میلیارد ریال برآورد شده بود اما این کار با صرف 240 میلیون ریال به انجام رسید.

پیران افزود: نقاشی هایی که بر روی اتوبوس ها انجام شده از سبک های مختلف و شاد است و هدف ما این بود که بتوانیم شادی بیشتر را در دل مردم شهر ایجاد کنیم و شهروندان نیز از این حرکت خوب قدردانی کردند.

او بیان کرد: برای کاستن از هزینه ها، امیدواریم که بازسازی این اتوبوس ها الگویی باشد برای سایر شهرستان ها.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار