t_page
کد خبر: ۵۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۸
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از آغاز عملیات احداث 18 کیلومتر از باند دوم محور لارستان به بندرعباس خبر داد.
به گزارش عصرفارس، داریوش نصر در بازدید از محور ترانزیتی لار ـ بندرعباس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مجموع فاصله جاده لارستان به بندرعباس 230 کیلومتر است که 85 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان قرار دارد.

وی افزود: محور لارستان به بندرعباس به دلیل اینکه کوتاه‌ترین مسیر دسترسی مرکز فارس و کشور به آب‌های نیلگون خلیج‌ فارس و جزایر کیش و قشم است، یکی از پروژه‌های مهم این استان بوده و احداث باند دوم آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با بیان اینکه مسیر لارستان به بندرعباس یکی از پرترددترین محورهای این استان است، تصریح کرد: طبق آمار سازمان راهداری کشور و مرکز مدیریت راه‌های این استان بیش از یک‌سوم خودروهای سنگین فارس از این مسیر عبور می‌کند.

این مسئول با اشاره به اینکه پس از سفر وزیر راه و شهرسازی به منطقه لارستان دوبانده شدن این محور به تصویب رسید، خاطرنشان کرد: بعد از سپری شدن مراحل اداری آن از یک هفته پیش عملیات احداث باند دوم آن شروع شده است.

وی ادامه داد: این پروژه به طول 18 کیلومتر با عرض 11 متر و حجم خاک‌برداری 135 هزار مترمکعب، حجم خاک‌ریزی 500 مترمکعب و 56 پل ساخته خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار