t_page
کد خبر: ۶۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
عروس و داماد دارابی در شب اول زندگی با گاز مونوکسید کربن دچار مرگ خاموش شدند.
به گزارش عصرفارس، مدیر روابط عمومی فوریت‌های اورژانس استان فارس با اعلام اینکه عدم توجه به نکات ایمنی درباره سالم بودن مسیر خروجی گاز مونوکسید کربن از دودکش سبب بروز این حادثه شده است اظهار داشت: متاسفانه با وجود تلاش تیم اورژانس فوریت‌های پزشکی شهرستان داراب این زوج به دلیل مسمویت شدید جان خود را از دست دادند.

حسن همتی با تشریح کامل علت این حادثه دلخراش خاطرنشان کرد: بنا بر گزارشات اعلام شده این زوج برای در امان ماندن خانه از بارش، دودکش بخاری که در پشت بام قرار داشته را با تکه پارچه مسدود کرده بودند و همین امر مانع خروج گاز شده است.

وی با بیان اینکه سن این دو زوج 22 و 25 سال اعلام شده است افزود: همراهان این خانواده پس از مشاهده پیکر بی‌جان آنها، در ساعت 8:55 دقیقه به اورژانس 115تماس گرفته‌اند و کمتر از پنج دقیقه پرسنل اورژانس به محل ماموریت اعزام و در نهایت با پیکر بی‌جان آنها  مواجه می‌شوند.

از ابتدای امسال تاکنون 394 نفر از طریق گاز مونوکسیدکربن در این استان مسموم شده‌اند که از این تعداد 9 نفر جان خود را از دست داده‌اند که میزان فوتی‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته  28 درصد کاهش داشته است.

همچنین با رعایت توصیه‌های ایمنی از سوی شهروندان تعداد مسمومین گاز مونوکسیدکربن امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 12 درصد کاهش داشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار