t_page
کد خبر: ۶۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
شهرداری فراشبند با برپایی مراسمی در پارکینگ خودرویی آتش نشانی از کارگران تحت امر خود تقدیر کرد.
به گزارش عصرفارس، در سراسر جهان به منظور تقدیر و تکریم جایگاه والا و ارشمند کارگر یک روز را به همین مناسبت نامگذاری نموده و ویژه برنامه هایی متناسب با فرهنگ هر کشور برگزار می گردد.

 

در کشور ما نیز به منظور بزرگداشت مقام کارگر که مقارن باسالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج عبدالحسین برونسی می باشد علاوه بر روز کارگر هفته ای نیز به عوان بسیج کارگری نامیده شده است که در سطح شهرستان فراشبند نیز به همین منظور برنامه های مختلفی اجرا می گردد که امسال نیز به همت سپاه ناحیه فراشبند و همچنین اداره کار و رفاه امور اجتماعی فراشبند و چندی دیگر از ادارات برنامه هایی نظیر نصب پلاکارد، حضور های سازمان یافته در نماز جمعه، بازدید از خانواده های معظم شهدای کارگری و تقدیر از کارگران نمونه در برخی  ادارات برگزار گردید که شهرداری فراشبند نیز برنامه ای جهت تجلیل از مقام شامخ کارگران زحمتکش شاغل در شهرداری برگزار نمود.

 

در جلسه ای که توسط شهرداری فراشبند با حضور اکثر کارگران زحمتکش این ارگان برگزار شد متاسفانه بدون در نظر گرفتن شان و جایگاه این قشر زحمتکش در محیطی نامناسب (پارکینگ خودرویی شهرداری) از  کارگران تقدیر شد، در حالی که می شد این برنامه را در سالن کنفرانس فرمانداری، تالار وحدت یا نماز خانه حوزه ی مقاومت بسیج و هرجای دیگری که شان این بزرگواران حفظ گردد برگزار کرد.

 

امیدواریم درآینده با برنامه ریزی های بهتر شاهد رفع نواقص و اجرای بهتر برنامه ها در سطح همه ی ادارت بخصوص شهرداری  فراشبند باشیم.

 

تقدیر از کارگران شهرداری فراشبند

تقدیر از کارگران شهرداری فراشبند

تقدیر از کارگران شهرداری فراشبندتقدیر از کارگران شهرداری فراشبندتقدیر از کارگران شهرداری فراشبندتقدیر از کارگران شهرداری فراشبندتقدیر از کارگران شهرداری فراشبندتقدیر از کارگران شهرداری فراشبندتقدیر از کارگران شهرداری فراشبند

 

منبع:شیرازه

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار