t_page
کد خبر: ۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
نماینده ولی فقیه در فارس:
نماینده ولی فقیه در فارس گفت: در سطح این استان بانک‌ها هم نقدینگی‌های مردم را به طور کامل به دستشان نمی‌رسانند و هم باعث خدشه‌دار شدن پایداری مراکز تولید شده‌اند.

به گزارش عصر فارس به نقل از فارس ، آیت‌الله اسدالله ایمانی امروز در حاشیه شورای اداری  شهرستان کازرون اظهار داشت: چنانچه بانک‌ها در سیاست خود تجدید نظر نداشته باشند مشکلات عدیده‌ای در اقتصاد اتفاق می‌افتد.

وی افزود: بانک‌ها وظیفه دارند ثروت مردم را قبل از اینکه در اختیار دلالان قرار دهند، در اختیار کار و تولید بگذارند تا گره‌گشای مشکلات و تورم جامعه باشد.

نماینده ولی فقیه در فارس در ادامه به خاطر تعطیلی برخی از کارخانه‌ها در سطح این استان به ویژه در شهرستان کازرون از مسئولان گلایه کرد و گفت: در این راستا بارها این موضوع را با مسئولان این استان و کشور در میان گذاشته‌ام و امید می‌رود در این راستا برای حل مشکل ترتیب اثر بدهند.

ایمانی اظهار امیدواری کرد که با حمایت مسئولان بانک‌ها، دستگاه اجرایی و قوه قضائیه حقوق این استان استیفا شود تا بتوانند گام‌های ارزشمندی در راستای رشد تولید بردارند.

این مسئول ابراز داشت: تا مشاغل موجود را پایدار نکنیم و نگه نداریم نمی‌توانیم شغل جدیدی در کشور ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: درست نیست مراکز تولیدی توسط بانک‌ها پلمب شود و کلید آن را به نگهبان آن مرکز بسپارند و اجازه تولید ندهند.

نماینده ولی فقیه در فارس در بخش دیگر سخنانش متذکر شد: در سال گذشته کارهای فرهنگی خوب و مهمی از جمله برگزاری کنگره سلمان فارسی در شهرستان کازرون اتفاق افتاد که امیدواریم ادامه یابد.

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار