t_page
کد خبر: ۸۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی لارستان گفت: اقدامات مناسبی برای تجهیز شهرک‌های صنعتی لارستان به امکانات زیربنایی صورت گرفته است.
به گزارش عصرفارس، محمدرضا پیمان‌فر عصر دیروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ایجاد زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی از وظایف این شرکت است، اظهار داشت: خوشبختانه در سالیان گذشته اقدامات مناسبی برای تجهیز شهرک‌های صنعتی لارستان به امکانات زیربنایی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه کار روشنایی ناحیه صنعتی «حسن لُری» به طول 2 هزار و 500 متر به اتمام رسیده است، افزود: این پروژه با 23 پایه فلزی و حدود 50 پایه سیمانی با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان انجام شده است.

مدیر شرکت شهرک‎های صنعتی لارستان با اشاره به اینکه در حال حاضر پروژه آسفالت و زیرسازی این شهرک با مبلغ 600 میلیون تومان در حال انجام است، تصریح کرد: این پروژه 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امید می‌رود ماه آینده به تمام شود. 

وی با بیان اینکه پروژه ساختمان نگهبانی شهرک صنعتی «حسن لُری» با مبلغ 75 میلیون تومان احداث شده است، افزود: پروژه مخابرات این شهرک نیز به اتمام رسیده است و تمام زمین‌های این شهرک واگذار شده و در حال حاضر 9 واحد فعال، 9 واحد در حال ساخت و 4 واحد تعطیل در آن مستقر هستند.

 مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی لارستان با بیان اینکه ناحیه صنعتی «پشته سنگر» شهر لار 13 هکتار وسعت دارد که برای توسعه این ناحیه 66 هکتار دیگر زمین در نظر گرفته شده است، افزود: در ناحیه صنعتی پشته سنگر 11 قطعه زمین واگذار شده که 5 واحد صنعتی فعال و 6 واحد در حال ساخت در آن وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه برای رفع فشار ولتاژ ضعیف برق به متراژ  هزار و 500 متر اصلاح شبکه صورت گرفته است، گفت: برای ناحیه صنعتی «پشته سنگر» به متراژ 2 هزار و 600 متر شبکه روشنایی با نصب 60 پایه سیمانی به مبلغ 300 میلیون تومان صورت گرفته است.

مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی لارستان با برشمردن اقدامات عمرانی صورت گرفته در ناحیه صنعتی پشته سنگر شهر لار، تصریح کرد: احداث سر در ورودی به مبلغ 45 میلیون تومان، احداث ساختمان نگهبانی با پیشرفت 60 درصد و انعقاد قرارداد با پیمانکار به مبلغ 550 میلیون تومان برای آسفالت شهرک بوده است.

منبع:تسنیم

مطالب مرتبط
برچسب ها: عصرفارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار