t_page
کد خبر: ۸۲۳۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
رئیس گروه تاسیسات و موسسات گردشگری استان فارس با اشاره به مشاهده چند مورد خرید و فروش مجوز دفاتر خدمات مسافرتی بدون نظارت میراث فرهنگی گفت: خرید و فروش مجوز دفاتر خدمات مسافرتی در استان فارس ممنوع است.

به گزارش عصرفارس، محمدکاظم بهادری‌پور با اشاره به مشاهده چند مورد خرید و فروش مجوز دفاتر خدمات مسافرتی بدون نظارت میراث‌فرهنگی اظهار داشت: خرید و فروش مجوز دفاتر خدمات مسافرتی در استان فارس ممنوع است و با این افراد برخورد جدی می‌شود. 

وی از رایگان بودن مجوز راه‌اندازی دفاتر خدمات مسافرتی در استان خبر داد و گفت: بهترین و مطمئن‌ترین مرجع برای راه‌اندازی دفاتر خدمات مسافرتی سازمان میراث فرهنگی است و از متقاضیان درخواست می‌شود تنها از طریق سازمان اقدام کنند. 

رئیس گروه تاسیسات موسسات گردشگری فارس بیان کرد: برخی از مردم به دلیل ناآگاهی برای راه‌اندازی دفاتر خدمات مسافرتی به آژانس‌های مسافرتی مراجعه می‌کنند که این امر مشکلاتی را برای این افراد به وجود می‌آورد. 

وی ضمن هشدار به این افراد گفت: جابه‌جایی و راه‌اندازی دفاتر خدمات مسافرتی تنها از طریق میراث فرهنگی مجاز است و در صورت محرز شدن تخلف دفتر خدمات مسافرتی تعلیق می‌شود. 

بهادری‌پور با اشاره به فعالیت 170 دفتر خدمات مسافرتی مجاز در استان فارس افزود: مجوز صادر شده از سوی میراث فرهنگی رایگان است و تا یک سال امکان جابه‌جایی و انتقال وجود ندارد. 

رئیس گروه تاسیسات گردشگری فارس با بیان اینکه متاسفانه برخی از آژانس‌های مسافرتی به علت بدهی یا دیگر مشکلات بدون اجازه میراث فرهنگی اقدام به نقل و انتقال می‌کنند، خاطرنشان کرد: این امر سبب می‌شود که خریداران دچار مشکلات حقوقی و مالباخته شوند.


منبع:تسنیم

مطالب مرتبط
برچسب ها: عصرفارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار