t_page
کد خبر: ۸۲۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: تنها راه برطرف شدن مشکلات کشور و جبران عقب‌ماندگی‌ها ایستادگی بر اصول انقلاب اسلامی و حفظ و ارتقا استحکام داخلی نظام است.
به گزارش عصر فارس به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی، محمدمهدی سعادت‌یار اظهار داشت: گمان اینکه روی کار آمدن یک دولت در آمریکا به نفع جمهوری اسلامی و دولت دیگر به ضرر ملت ماست ساده‌اندیشی است. 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با اشاره به بدعهدی آمریکا بیان کرد: متأسفانه با وجود همه این بدعهدی‌ها و دشمنی‌ها هنوز هم هستند کسانی در داخل کشور که در آمریکا و قدرت پوشالی آن ذوب شدند و نسخه علاج مشکلات را در برقراری ارتباط با دشمن بدعهد می‌دانند.

سعادت‌یار گفت: افکار عمومی دنیا در رقابت‌های انتخاباتی امریکا بخشی از  واقعیت‌های درون  آن کشور را در جنگ بین دو نامزد ریاست جمهوری دیدند و قسمت کوچکی از مشکلات، فقر فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه آمریکا عیان شد، با این حال عده‌ای هنوز کلید قفل مشکلات کشور را در دستان کسی می‌یابند که خود از علاج مشکلات داخلی کشورش وامانده است. 

وی  تنها راه حل مشکلات کشور و جبران عقب‌ماندگی‌ها را  ایستادگی بر اصول انقلاب اسلامی و حفظ و ارتقا استحکام داخلی نظام در حوزه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های داخلی دانست و گفت: این امر جز با روحیه و جهت‌گیری انقلابی در مواجهه با مشکلات و مسائل پیش‌رو محقق نمی‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار