t_page
کد خبر: ۸۳۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر زندگی معیشتی کارگران در تنگنا قرار گرفته است گفت: این امر مورد توجه نمایندگان مردم است و ما به عنوان نماینده نباید نسبت به این مسئله سکوت کنیم.
به گزارش عصر فارس، مسعود رضایی پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ کارگران با اشاره به تصویب قانون کار و روند تغییرات آن اظهار داشت: قانون کار نیازمند اصلاح است و برای این اصلاح و ساماندهی آن باید وضعیت کارگران و کارفرمایان هر دو به طور دقیق رصد شود.

وی با بیان اینکه اولویت نمایندگان شیراز دفاع از حقوق کارگران است گفت: با توجه به تغییراتی که قانون کار در طول سال‌ها داشته اصلاح این قانون با دشواری همراه است اما با این حال عملکردها باید در راستای حمایت از کارگران باشد. 

رضایی با اشاره به اینکه در حال حاضر زندگی معیشتی کارگران در تنگنا قرار گرفته است افزود: این امر مورد توجه نمایندگان مردم است و ما به عنوان نماینده نباید نسبت به این مسئله سکوت کنیم. 

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تصویب هر مصوبه‌ای در مجلس با دشواری‌های زیادی روبه‌رو است و باید زمان لازم برای اصلاح و ساماندهی بگذرد تا مشکلات نیز برطرف شود. 

وی با اشاره به اینکه رسیدگی به مناطق محروم باید در اولویت مسئولان باشد تصریح کرد: ابعاد مختلف جامعه روی هم تاثیر دارد و همین امر ایجاب می‌کند که از نگاه جزیره‌ای پرهیز شود و همه به دنبال رفع محرومیت‌ها گام بردارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار