t_page
کد خبر: ۸۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
رئیس سازمان بسیج اساتید فارس:
رئیس سازمان بسیج اساتید فارس گفت: اگر فضای انتخابات به‌درستی مدیریت نشود، دوقطبی ایجاد می‌شود و این دوقطبی بعد عقلانی ندارد؛ چراکه حفظ نظام اسلامی برای ما مهم است.

به گزارش عصر فارس، غلامحسین زمانی در همایش بزرگداشت روز معلم در سازمان بسیج اساتید فارس با بیان اینکه شهید مطهری به‌عنوان الگوی اساتید شناخته می‌شوند، گفت: باید ابعاد چهره این فرد برجسته شناخته شود تا مورداستفاده همه نسل‌ها قرار گیرد.

وی اخلاص، خداباوری و تلاش برای اسلام ناب محمدی (ص) را از ویژگی‌های این شهید برشمرد و افزود: وی با مطالعات بالا و تحقیق و تفحص در هر شرایطی آمادگی پاسخگویی را داشت.

رئیس سازمان بسیج اساتید فارس با تصریح بر ایثار و شجاعت زبانزد استاد مطهری بیان داشت: شهید مطهری تکلیف شناس بود و به‌موقع به تکلیف خود عمل می‌کرد.

زمانی گفت: این شهید مطهر نسبت به امام شخص ولایتمدار و عاشق بود و در ولایت ذوب بود.

وی با بیان اینکه امروز باید تکلیف مداری از شهید مطهری یاد بگیریم. سرلوحه امور خود قرار دهیم، به مسئله انتخابات اشاره و تصریح کرد: بسیج اساتید بر اساس ضوابط قانونی خود در انتخابات به تکلیفش عمل می‌کند و مشارکت فعال و حضور حداکثری در انتخابات را تبیین می‌کند.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه شیراز تصریح کرد: باید از فرصت انتخابات برای تشریح ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به‌خوبی استفاده شود و اساتید بسیجی باید ایثارگرانِ به تبیین شرایط بپردازند.

زمانی با بیان اینکه باید عرصه رقابت انتخابات از بعد روان‌شناختی به‌درستی هدایت شود تا هیجانات رقابتی جامعه به‌درستی کنترل شود، گفت: اگر فضای انتخابات به‌درستی مدیریت نشود، دوقطبی ایجاد می‌شود و این دوقطبی بعد عقلانی ندارد؛ چراکه حفظ نظام اسلامی برای ما مهم است.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار