t_page
کد خبر: ۸۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۹
حسین خبیری؛
کمترین انتظار مردم از ۱۲عضو منتخب خود در شورای پنجم، تصمیمی بزرگ با حداقل درصد خطاست، که با انتخاب او می توانند، هم برای تصمیم شان و هم برای ثمرات و تاثیرات بعدي این انتخاب، به میزان معقول و قابل توجهی پاسخگوی اعتماد گران بهاي مردم باشند.
در مدل های روزآمد شهرهای بزرگ، مطرح و موفق دنیا، همزمان و همگام با انتخابات انجمن  یا همان شورای شهر، در کنار هر یک از لیست های نامزدهای  داوطلبی احزاب، نام شهردار پیشنهادی نیز به چشم می خورد.
اقتضای دوراندیشی و دیدگاه برنامه محور، معرفی فردی کارآمد برای تصدي شهردار، پیش از آغاز روزهای شلوغ و پرتلاطم رقابت های انتخاباتی است. این اقدام پیش دستانه، کمک شایانی به انتخاب دقیق تر و عمیق تر مردم می نماید و نتایج حاصله از خروجی  آراء صندوق های رأی، برای اداره بهتر شهر، "قابل اتکا تر" خواهد بود.
در مورد شهرهای بزرگی مثل تهران و شیراز، بخش قابل توجهی از فرآیند انتخاب شهردار، اتلاف فرصت مغتنم شورای پنجم و وقت ارزشمند مردم را شاهدیم.
لیست بالابلندی از افرادی که سودای تصاحب کرسی شهرداری "جهانشهر شیراز" را در سر می پرورانند و ریزش ها و استعفاهایی که بیشتر ضرب آهنگ سیاسی دارند تا دلایل محکمی برای حضور و یا رفتن و میدان را به نفرات باقی مانده سپردن.
از بین گزینه های مطرح، معافیان در کنار رشد پله کانی در مدیریت و سوابق اجرایی در مسئولیت های بالادستی و مرتبط، از امتیاز تجربه ارتباط و تعامل سازنده و موثر با ساختار اجرایی  کشور از مرحله محلی تا ایستگاه های ملی برخوردار است.
شخصیتي سختکوش، منطقی و معتدل که برای اعتلای شیراز، هوشمندانه  از هر فرصت و تعاملی بهره خواهد جست.
کمترین انتظار مردم از ۱۲عضو منتخب خود در شورای پنجم، تصمیمی بزرگ با حداقل  درصد خطاست، که با انتخاب او می توانند، هم برای تصمیم شان و هم برای ثمرات و تاثیرات بعدي این انتخاب، به میزان معقول و قابل توجهی پاسخگوی اعتماد گران بهاي مردم باشند.

--------------------

یادداشت های این سایت صرفاً دیدگاه نگارنده است و لزوماً دیدگاه عصر فارس نمی باشد.
عصر فارس تنها منعکس کنننده دیدگاه های مختلف می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار