t_page
کد خبر: ۸۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۸
پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی فارس به مناسبت روز خبرنگار؛
براستی خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش، راهیان وادی آگاهی، راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر عرصه اطلاع رسانی اند.

اسماعیل قزل سفلی، مسئول بسیج دانشجویی استان فارس در پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار ، این روز را به اهالی محترم عرصه رسانه و اطلاع رسانی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن رحیم

روز خبرنگار روز رعایت حریم قلم و اندیشه است؛ این روز یادآور حماسه آفرینی آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.(رهبر معظم انقلاب اسلامی(

براستی خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش، راهیان وادی آگاهی، راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر عرصه اطلاع رسانی اند. آگاه باشید که امروز شما میراث دار چنین قلمی هستید و قدر و جایگاه خود را بدانید و مرکب قلمتان را از زلال روشن قرآن برگیرید تا آنچه در سطر ها می نگارید شعاعی از نوری باشد که به تعبیر امام علی (ع) هرگز او را تاریکی نیست و چراغ هدایتی باشید که هرگز او را خاموشی نباشد. خدمت در چنین سنگری مستلزم خداجویی محض و ایثار و فداکاری است.

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است، فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق گویی، حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اسماعیل فزل سفلی

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار