t_page
کد خبر: ۸۸۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴
معاون پرورشی آموزش و پرورش کازرون خطاب به کنکوری ها:
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون عنوان کرد: پذیرفته شدگان کنکور در پایگاه آموزش و پرورش انتخاب رشته کنند و به مراکز غیر مجاز مراجعه ننمایند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، حکمت ورع اظهار کرد: در پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورشکازرون، مشاوران تحصیلی مجرب و متخصص مورد تایید آموزش و پرورش اقدام به راهنمایی برای انتخاب رشته می کنند.

وی با بیان اینکه این پایگاه در دبیرستان شاهد شهید شیروانی واقع در خیابان قدمگاه تا پایان مهلت انتخاب رشته فعال می باشد، خاطرنشان کرد: در صورت تمدید مهلت انتخاب رشته این مرکز نیز فعالیت خود را تا آن زمان ادامه خواهد داد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: این پایگاه انتخاب رشته با سابقه 21 سال فعالیت در زمینه انتخاب رشته، اقدام به انتخاب رشته و ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان و خانواده های آنان می کند.

ورع با بیان اینکه این پایگاه هر روز از ساعت هفت و نیم تا دوازده و نیم ظهر فعالیت می کند، افزود: این پایگاه در صورت نیاز نیز بعد از ظهرها اقدام به انتخاب رشته و ارائه خدمات مشاوره ای به داوطلبان کنکور خواهد کرد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: متاسفانه برخی از مراکز و افراد بی تجربه و غیر متخصص در سایر اماکن اقدام به انتخاب رشته می کنند و داوطلبان کنکور باید با آگاهی کامل، از مراجعه به این مراکز غیر مجاز خودداری کنند.

گفتنی است پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش کازرون به عنوان مطرح ترین و باسابقه ترین پایگاه انتخاب رشته غرب فارس شناخته می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار